Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsi babám elaltatja magát,...

Kicsi babám elaltatja magát, de eközben kicsit nyekeg, nyögdécsel, hangokat ad ki kb.20 percig, ez baj?

Figyelt kérdés
Nem nevezném nyöszörgésnek, sírásnak egyáltalán nem. Mintha pociját zavarná valamit, húzgálja lábát, forgatja fejét, de mindezt álmosan, hangsúlyozom, hogy nem görcsösen. Nem fájdalomnak tűnik. CSak úgy elvan ezzel kb. 20 percet. Majd alszik egyben 7-8 órát. De az elején azért sajnálom, felvenném, bújnék, viszont ha fájdalma lenne sírna... De szerintetek ilyenkor, ha így nyögdécsel felvegyem mégis? Nem rossz ez neki, tehát úgy értem, hogy igazából rossz, de én mondjuk én hibásan nem érzem ezt hangsúlyosnak? Hasa fájna és így dolgozza ki a buborékot belőle? 8 hetes kislány anyukája

2018. szept. 6. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Fiam is csinalja par honapja.

Hajnalban 4korul minden nap, 20percig nyoszorog, mint aki forgolódik. Nem sírósan , aztan alszik negyed 7ig kb.

Ez jó dolog.


6hós fiú anyukája.

2018. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Éjszaka is szokta néha, igen! Akkor általában kb. 5-10 perc után (nem hagyom sírni, mielőtt valaki megszidna, mert ez nem sírás!) kimegyek elkészítem a tápszerét és mire megyek érte már mélyen alszik. Magát altatja el is és vissza is :)
2018. szept. 6. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, ha ilyen hangokat ad ki, így altatja magát, te magad is mondtad. :)

Örülj neki, hogy magától vissza tud aludni. Még. :) Majd jöhet még pocakfájás (hozzátápláláskor akár) vagy a fogzás.

Ha fájna valamije, hangot adna neki jó hangosan. Ilyen pici babák még "ösztönlények".

2018. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na jójó, most olvasgattam és arra jutottam, lehet ezen kis művelete :) közben jól esne neki ha simogatnám a hátát és akkor ez valami közben a felveszem és az egedül hagyom között? Így sincs gond, ahogy írtam, nem fokozza és nem sír, csak kívülről hallgatni olyan kis szívszorító, de mindig "megoldja" hetek óta már!
2018. szept. 6. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Szuper dolog, hogy vissza tudja altatni magàt, ne piszkáld olyankor. Nekem az öt hónapos kislányom sóhajtozik, nyekereg, "énekel", kuruttyol, van, hogy úgy jajgat, mint egy kis siratóasszony. :-) De elalszik egyedül. Ha baja van, teljesen máshogy sìr, akkor nincs mese, menni kell.
2018. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!