Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért ébredhet fel?

Miért ébredhet fel?

Figyelt kérdés

15 hónapos a gyerekünk.Nem volt eddig sem ébredésmentes az éjszaka, de most a héten ha lefektetem 9-1/2 10 körül fél-1 órán belül annyira felébred, hogy utána éjfél egy óráig fent kell vele lenni.Álmos mikor lefektetem, az határozottan látszik.

A múlt hét óta alszik 1-et délután kettő fele.De az sincs egy óra.

Nemrég kezdett felmászni bútorokra és sokat próbálja ismételni a hallott szavakat.Van valami életkori dolog ami okozhat ilyet?

Nem beteg.Tegnap adtam neki fájdalomcsillapítót mert azt gondoltam fáj a foga, de ugyanúgy felkelt szóval biztos nem a fogai.

Ötletek?Köszönöm előre is.



2019. jan. 16. 09:11
 1/2 bodnar edit ***** válasza:
Hát nem igen díjazom, hogy magadtól adtál fájdalom csillapítót egy pici gyereknek! Mivel csak gondoltad, hogy fáj a foga! Én gyermekorvoshoz fordulnék, aki bizonyosan jó tanácsokat fog adni egy vizsgálat után! Valóban nem egészséges ha az éjszaka közepén felébred! Ennek oka van, de tanács nélkül csak vaktában lövőldözől!
2019. jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Születése óta 5x kapott összesen fájdalom és lázra való babyszirupot szóval nem üvegszám töltögetjük bele.Abból 3 esetben lázra és kétszer fogzás miatt.3 fél éjszaka ébren töltése után meg nem fogom orvoshoz vinni mikor azt pontosan látom rajta hogy nem beteg,nincs láza és alapvetően jó kedélyű.Aktív baba és újszülött korától kevesebbet alszik mint megszokott de nem kórosan keveset.Viszont a védőnőhöz azért elmentünk ma reggel(ma volt a rendelési ideje) nézte a fogínyét és szerinte kicsit pirosabb.Éjszakai alvásra meg azt mondta simán lehet frontoktól és ha 2-3 hétig folyamatosan ilyenek lesznek az éjszakák esetleg állandósulna akkor vigyem orvoshoz.Ha heti 3 éjszaka ilyet csinál még normális a korában.Illetve mivel most nemrég kezdett felmászni bútorokra, az alapján amit elmeséltem hogy álmába miket csinál azt mondja inkább izomláz problémára utaló dolgok vannak.

Nyilván nem várok hónapokat.Viszont elég jó védőnőnk van szerencsére olyan akinek a szavára lehet adni úgyhogy várok 1-2 hetet főleg hogy az éjszaka már egy fokkal jobb volt mint az előző 4.De azt sem gondoltam volna, hogy 1 db gyerek se csinált még ilyet csak az enyém, pedig a válaszszám alapján eszerint csak ő ilyen.

2019. jan. 18. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!