Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 napos a babám. Eddig nem...

10 napos a babám. Eddig nem volt baj az alvassal, evett es utana aludt. Ma viszont egesz nap ebren volt napkozben, kb 20 perceket aludt, azt is kézbe. Azt olvastam egy újszülött max 20-30 percet van ébren, mit csinalok rosszul?

Figyelt kérdés

2017. nov. 14. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az idő, a 16 hónaposom is ilyen volt ma egész nap. Kézben, cicin egész nap és a szokásos 2 óra helyett 15 lerc volt a délutáni alvása.
2017. nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem csinàlsz semmit se rosszul. Lehet fáj a hasija. Emelgesd finoman a kis làbait a hasàhoz, adj neki esetleg cseppeket hasfájásra. Ibuflam a neve, az èn kisbabàmnak jò szokott lenni. Szopizás előtt adok neki.
2017. nov. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is tegnap volt 10 napos. És mit mondjak, nem volt éppen jó napja. Főleg este aludt el nagyon nehezen, eddig ez nem volt rá jellemző, simán ment minden, de tegnap kikészítő volt, este 8-tól majdnem éjfélig üvöltött. Csinálhattunk bármit. Szerintem tele mehetett a hasa levegővel, mert sokat pukizott. Egyenlőre ma jobban van, nyugodtan alszik épp.
2017. nov. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!