Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 hónapos kólika miatt sír...

3 hónapos kólika miatt sír minden etetés után a babám?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy hasfájás miatt sír minden etetés után a babám?

Normális ez? Úgy tudom a nap egy szakában szoktak ezek a babák sírni. Ő minden etetés után "rákezd". Félig anyatejes, félig tápszeres. Az egyik legkönnyebben emészthető tápit kapja kiegészíteskènt. A hasa amúgy 10 napos kora óta fájdogál. 2 hetes kora óta minden etetés után sír, kivéve éjszaka nem (legalább is eddig). Pénteken lesz 1 hónapos.



2019. márc. 4. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Esélyes,


Rendesen büfizteted?

2019. márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, úgy hiszem. Akkorákat büfög mint egy felnőtt.. ráadásul mivel szinte rögtön sír, így már eleve legalább fél óra szokott lenni a büfiztetés.
2019. márc. 4. 14:01
 3/7 A kérdező kommentje:
A legfőbb bajom hogy ezáltal egész nap nem alszik..csak ha kézben van, akkor nyugszik meg. Sajnos már se éjjelem se nappalom és úgy érzem ha ez sokáig így megy még engem is kórházba kell majd vinni, mert se éjjelem se nappalom. Enni, inni se tudok. Ráadásul a gyerek idegrendszere is most kellene hogy fejlődjön, ha jol tudom alvás közben. Teljesen kétségbe vagyok már esve. Ne kellene lassan ezzel komolyabb orvosi kivizsgálásra mennünk?
2019. márc. 4. 14:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg a tápszer bántja? Nálunk volt ilyen. Kipróbaltunk egy másmilyet, attól nagyon fajt a hasa, végül visszatertunk a kórhazban kapottra, és jobb lett.

Vagy ha nem rég csinálka, akkor növekedési ugrás?

2019. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 2 kétes kora óta végig ordította a nappalokat éjfélig. Utána másnap 11kor megint kezdte. Csomó tápszert kipróbáltunk mire a Novalac Ac segített. Drágább mint a Milumil és társai de nagyon megmérte. Az orvos a Humana Gi-t írta fel de nem változott a helyzet így a saját kezembe vettem a dolgokat mert már nem bírtam nézni ahogy szenved. Sokszor vele sírtam én is. Minden babának más és más a jó. Most milyen tápszert használsz?
2019. márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha azonnal evés után sír akkor a gyomra lehet. Enyém is hasfájós volt 2 hónpig ennyire nem durván. A tápszerváltás segített. A cseppek semmit.
2019. márc. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm az eddigi válaszokat! Az érdekes az hogy mindig ugyanúgy kajcsizik, de nem mindig sír..🤷🏻‍♀️ Egyébként már a Milumil pregomint használjuk. Bár nincs allergiánk, de elvileg ez könnyebben felszívódik (tejmentes).

Amugy hasznalunk laktát enzimet, espumizant és biogaiat is.

2019. márc. 6. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!