Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mas babája is így alszik?

Mas babája is így alszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok 6honapos kislanyom szerintem napközben sokat alszik! Reggel fél 7kor kelünk 1-2orat van ébren aztan alszik 2orat persze csak úgy, hogy a kezembe tartom vagy éppen rajtam fekszik,máskülönben 15-20perc utan fel kelne!aztán újabb 2-2,5orat van ébren es megint alszik 1-2orat és ez igy megy észig!

Este 7kor fürdés aztan vacsi,és kb 8-8:30korul alszik!

Viszont éjjel 1korul felébred es onnantól kezdve 1-1,5orankent ébred!(ez utóbbi lehet a fogzás miatt?vagy esetleg növekedési ugrás?)


2019. márc. 18. 15:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy az ébren töltött időben játszik, -beszélget,nevetgél,es jo kedvű egészen addig amíg el nem fárad
2019. márc. 18. 15:42
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Ne altasd a kezedbe. Tedd az ágyába és hagyd, hogy egyedül aludjon. Akkor is, ha sír egy kicsit sír.. éjjel se szoptasd, ne gyújts nála villanyt, ne vedd ki az ágyból, legfeljebb inni kapjon. Így csak elrontod.
2019. márc. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Kétszer hagynám aludni napközben, ebéd után hosszabban akár 3 órát is aludjon.Amúgy meg aludjon éjjel. Szerintem azért kel mert napközben kipiheni magát,és ha éjszaka 1-ig alszik akkor szinte teljesen kipihent addigra,csak ugye kínlódik,hogy éjjel meg aludni kellene.Szóval próbálnám valahogy átszoktatni a nappali kevesebb alvásra.
2019. márc. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Kettesnek annyiban igaza van, hogy ne aludjon rajtad/ kézben napközben, így túl sok neki.

Ne hagyd sírni, és etesd meg, ha éhes, fél évesen teljesen normális, főleg ha növekedési ugrás is benne van a pakliban.

2019. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 6 hónapos és pont így alszik. Annyi, hogy nem tartom kézben hanem leteszem így alszik egy 20-30 percet 2 óránként. Este 9-10 felé elalszik, általában 1x kel enni éjszaka és reggel 7-8kor kel.
2019. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az en kislanyom egy het mulva lesz 6 honapos es nalunk is majdnem ugyan ez a helyzet . Par hete ejjelente fel orankent sirt fel es mire vissza altattam es letettem a kisagyaba arra mar felsirt megint. Ugy hogy magam melle vettem a nagyagyba ketten alszunk mert igy tudtam kicsit pihenni es mostanaba mar csak egyszer kel hajnali 4 kor amugy este 8 tol reggel 7 ig alszik . Nappal kisagyaba aludt eddig o is fel orakat alltalaba 2,5 ora fennt let utan most meg kellek neki en is a nappali alvashoz es igy alszik 1 akar 1,5 orat is.

Lehet hogy csak te kellesz neki de mivel 6 honaposak tobb minden lehet a fogzas, novekedesi ugras, mozgasfejlodes, hozzataplalas hogyha nekifogtal

2019. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!