Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek 8 hónapos körüli a...

Akinek 8 hónapos körüli a babája, mennyit alszik?

Figyelt kérdés
Enyém délelőtt fél órát, délután 3at alszik. Van, hogy nem akar aludni délelőtt de akkor is délután alszik 3 órát. Viszont az éjjelek borzalmasak, 2 óránként kel, de van hogy 1orankent ébred. Én meg kezdek lemerülni.
2019. ápr. 15. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
8 hós babàm dèlelöt 30 perctöl 2 óràt is akàr vàltozó dëlutàn 30 percet àltalàban. Èjjelek nagyon vàltozok van hogy egyszer kètszer kell de van hogy ö is sokszor. Kitartàs
2019. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor nyolc hónapos volt általában kétszer 40 percet aludt

Éjjel pedig kb.3- 4-szer kelt



Most éjjel kétszer kel

Napközben van hogy össz 40 percet alszik, de van hogy 3 h -t 2 részletben

10 hós

2019. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a kislányom kb 3x1 órát alszik napközben. Éjszaka sokszor atalussza az éjszakát de néha felkel 1x. De a foga még nem jön úgyhogy gondolom akkor rosszabbul fog aludni.


A kisfiam viszont 8 hónapos korában nagyon sokszor kelt éjszaka kb 1-2 óránként. Ő a mai napig rossz alvó pedig lassan 3 éves lesz.

2019. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fel éves koráig ő is 2x kelt. Remélem, csak átmeneti időszak. 2 foga kint van 2 hónapja. Mozgasfejlodesre vagy fogzásra gyanakszom, mivel látok 2 helyen az inyen fehér foltot. De nem tudom, h az a foga e, mivel nem alulról van az a fehér folt, hanem picit feljebb az inyen. Az lehetséges, h fog vagy csak afta.?
2019. ápr. 15. 20:13
 5/5 A kérdező kommentje:
A folt körül nem piros, kicsit még van kemenykedve az inye, csak az a furcsa, h ha fog is nem az íny végénél feheredik
2019. ápr. 15. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!