Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mennyi idos korukig altattad...

Mennyi idos korukig altattad a gyerekeidet?

Figyelt kérdés

Fiam 2.5eves, altalaban velem osszebujva alszik el sajat agyaban.

Viszont, mostanaban elotte mar keri, h meseljek is neki konyvbol, ami szerintem jo dolog, mert eddig csak egy zenelo plusst huztam fel neki.


Kivancsi vagyok, h mikor jon el az az ido, amikor mese utan, nelkulem is el fog tudni aludni?!


2019. máj. 9. 05:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9 évesemet is még "altatom", persze nem bújok az ágyába :), de szeretik, ha egy kupacban mesélek este meg beszélgetünk.
2019. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
26%
Fuh, de rohadt féltékenyek itt az anyukák, igen, van olyan gyerek, akit nem kell altatni, lehet inkább személyiség kérdése és nem a nevelésé. De mi értelme nullázni azokat, akiknek szerencséjük van és nem kell altatniuk, ringatniuk, feneket paskolgatni, vagy csak összebújni?
2019. máj. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#12


Ezt lehet felreerted, nem mindenkinek teher a gyerek babusgatasa.

Nekem sem az, szeretem csinalni! :)

Sot, nem tartanam magam "szerencsesnek", ha ez kimaradna az eletunkbol...



(Nekem pl nem volt tolofajasom szulesnel, allitolag "szerencses" vagyok...

En meg csak azt remelem, h masodszorra atelhetem azt a bizonyos fajdalmat...


Azt h miert nem volt?! Elhuzodo vajudas... allitolag van, h ilyenkor kikapcsol az agy...)

2019. máj. 9. 14:43
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Látod, hogy teher, különben nem lennének ilyen rohadt féltékenyek, amúgy egész nap a lányommal vagyok, tudjuk egymást olyankor is szeretgetni, nem okoz gondot, hogy este elalszik magától, olyankor szoktam mosogatni, meg a férjemmel beszélgetni, nem örülök neki ha nagy ritkán a franciágyon kell altatgatnom. De nem is ez a lényeg, a kérdésed az volt, hogy hány éves korig altatunk, erre tökéletes válasz a "soha nem altattam" is, nem tudom miért kell lepontozni.
2019. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért vannak lepontozva mert nem altatnak, hanem mert kínlódásnak, tehernek állítják be az altatás. Nem mindenkinek az. Az altatás lehet a nap legjobb része, mint például a fürdetés is, vagy a közös családi vacsora.

Főleg egy nagyobbacska bölcsis vagy ovis gyerkőcnél, ahol anya dolgozik, reggeltől délutánig nem látják egymást és bizony ha van is minőségi idő, azért anyának még van dolga. Így simán igényelheti az anya és a gyerek is az esti összebújást.


Bocsi kérdező nem tudok válaszolni, lényegében 0ás választ adtam.

2019. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!