Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy rakhatnám a kiságyba,...

Hogy rakhatnám a kiságyba, hogy ne keljen fel? Többi lent.

Figyelt kérdés
10 hós anyatejes babám a cicimen elalszik. Várok kicsit, aztán lerakom a kiságyba. De ahogy bele teszem, felkel. És újra kell altatnom. Ez már jó ideje így megy. Próbáltam várni 10 percet, aztán 20 percet, végül fél órát. De bármennyit várok, felkel. Csak éjjel tudom őt úgy lerakni, hogy arra nem kel fel. Valaki van/volt hasonló helyzetben?

2019. jún. 2. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Igen, mi így voltunk, bár 1 éves volt mikor nem tudtam letenni, de este se. Szivacson, fekve szoptattam, így el tudtam szabadulni könnyen, miután elaludt. Később kapott leesésgátlós ágyat, ott is tudok mellette feküdni.
2019. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Jelen. 1,5 evesen tudtam eloszor kijonni tole... Pedig gondolhatod, nem egyszer probaltam, 5 percen belul ebredt, amint kijottem. Utana is meg sokaig ott kellett lennem, mert ha ott voltam, aludt 2-3 orat, ha nem, 40 perc utan ebredt, nem tudtam visszaaltatni, es egesz du nyugos volt utana, ugyhogy valaszthattam. En olyankor olvastam, pihentem.
2019. jún. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, es o a kisagyban eleve nemaludt, en is leesesgatlos agyon altattam, de igyis csak 1,5 eves koratol tudtam kijonni, es utana sem mindig.
2019. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Éjjel gond nélkül lerakom, sokszor kel, fogzik. De délelőtt és napközben felébred. Vagy ha véletlenül sikerül leraknom,fél óra múlva felébred,jobbik esetben sikerül visszaaltatnom. Este a fürdetés után is ez megy, lerakom, fel óra múlva felkel, de aztán visszaalszik. Csak az éjjeli alvás megy még gond nélkül.
2019. jún. 2. 14:48
 5/9 anonim ***** válasza:

6 hónapos, soha nem aludta még át az éjszakát. Cicin alszik el, ha sikerül betenni az ágyába, fél-egy óra mulva felébred. Annyira kimerült vagyok már. Ha mellette fekszek, akkor is megébred, rögtön cicit akar.

Reméltem hogy később jobb lesz, de ahogy nézem a válaszokat,hát nem biztató.

Már annyi mindent próbáltam, betettem az ágyába a pizsomámat,hogy ott legyen az illatom, csináltam neki kis öblöt, hogy kuckósabb legyen az ágya,de hiába. A cumi nem kell neki pedig tudom hogy ez sokat segitene.

Még reménykedek, hátha változik valami.

2019. jún. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Cumi se segítene szerintem. Habár ki tudja? Enyém se veszi el a cumit, csak akkor, ha esetleg babakocsiban altattam. De a melykocsiban már nem marad meg(de abban, ahogy elaludt, ki is köpte a cumit, de ott legalább aludt 3 órát is) , a sportkocsit meg nem nagyon szereti. Abban lehetetlen elaltatnod.
2019. jún. 3. 09:37
 7/9 A kérdező kommentje:

*elaltatnom

Megmondom őszintén, h nem vagyok a ringatás híve, mert így is beszakad a derekam úgy fáj.Na meg láttam, h a sógornom mit szenvedett a fiával, mivel ő sokszor ringatassal altatta a gyereket.

2019. jún. 3. 09:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Magamra kotve hordozokendoben, szoptatos fotelbe ulve nem szakadt le a karom, a gyerek szepen elaludt, en meg kozben olvastam.
2019. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na jó, de olyan tippekre gondoltam, h valahogy esetleg rá szoktatni, h nappal is kiságyban aludjon el és ne rajtam. De azért köszi. De amint látom bele kell törődnöm, h nem fog menni. Ha eddig is ezt csinálta.
2019. jún. 3. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!