Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ismertek olyat akinek a...

Ismertek olyat akinek a babája hason úgy aludt, hogy nem forditotta oldalra az fejét, hanem belefúrta az ágyba?

Figyelt kérdés
Vicces, meg aranyos, de néha aggódok, hogy így nem kap elég levegőt. Hiába fordítom egy idő után oldalra, mindig visszarakja arccal előre. Mióta elfogadta a hason alvást csak így alszik.

2019. júl. 1. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2019. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lányom szerette egy időben az arcát a kókuszmartacba fúrni, nem lett baja tőle. Ezért is jó többek között az elején a kemény kókuszmartac, hogy nem süpped bele az arca, ha úgy is fordul.
2019. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Majdnem 5 hónapos.. de tudja oldalra forditani a fejét, meg tartani is. Szóval en se ertem igazabol. Van, hogy rajtam alszik el, akkor is szereti felvenni ezt a pózt.
2019. júl. 1. 15:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Pár napig a kislányom is így aludt, miután elkezdett hason aludni. Aztán szépen megszokta, hogy oldalra fordítja.
2019. júl. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kislányom is szokott így aludni,néha a frászt hozza rám. Hiába fordítom el a fejét,akkor is vissza fúrja. Nekem elég ilyesztö. Nem tudom,hogy hogy,de kap levegöt 🤷🏽‍♀️
2019. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Ah, legalább nem vagyok teljesen egyedül🙏
2019. júl. 3. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!