Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikortól tudok úgy mesét...

Mikortól tudok úgy mesét olvasni a gyerekemnek/babámnak amikor már nem tépi ki a könyvet a kezemből?

Figyelt kérdés
2019. júl. 5. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk ez ovis korra következett be.
2019. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk olyan 2 éves kortól megy, bár tény, hogy azért kezdetben inkább mondókás, keménylapos könyvek kerültek elő.

De gyorsan megtanulta, ha belenyúl, elveszi, ellapoz, akkor vége a mesének ;)

2019. júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
21 hónaposom imádja a könyveket, maga is szívesen nekiül “olvasni”, akár még egyedül is, de még egy Bogyó és Babócát sem tudok végigolvasni neki, mert nincs türelme hozzá. A verses meséket imádja, Bartos Erika majd összes könyve meg van, azt tudja órákig is hallgatni. De egyelőre jobban élvezi ha csak pár soros egy történet és gyakran lapozunk. Vagy megkeresheti az oldalakon a kukacot, katicát, pillangók, stb.
2019. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hónapos koruktól volt az, hogy tátott szájjal bámulták a könyvet, én meg egyiket a másik után olvastam nekik, amíg meg nem untam :) 12 hónaposan már Boribonokat, Maszat könyveket simán végighallgatták.
2019. júl. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9 hónapos kora óta hozza a nagylányom a könyveket. És figyel és végighallgatja a 20 perces mesét is. És hozza a következőt. Van, hogy egész délelőtt olvasunk, pedig csak másfél éves. 😊
2019. júl. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tom Benko ***** válasza:
-9 hónapos kortól, bár volt egy átmeneti időszak. Akkor volt egy babakönyv, képes, vastag szivacs oldalakkal, addig az volt a kezében.
2019. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!