Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bukas vagy hanyas?

Bukas vagy hanyas?

Figyelt kérdés
Mi az a mennyiseg vagy mod, amitol a buks mar nem bukas hanem hanyas? Etetes kozben a babam most eloszor bukott egy nagyott (60 ml tapszert eszik), kb a felenel tortent es egy eleg nagy mennyiseg kijott, megkockaztatom h majdnem az egesz amit addig megevett, szoval nem csak ugy kifolyt a szajan hanem egy nagy lendulettel kitort. Annyira nyomott kozben lehet kakilni akart avgy nem tudom. Hogy lehet megkulonboztetni a bukast a hanyastol?:(

2019. júl. 24. 03:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A bukás nem jár izommunkával, azt csak feltolja egy böfi, vagy ha túl sokat evett. Egyszer csak megjelenik. Az igazi hányást erőlködés, aktív izommunka kíséri. Olyan "hányó" mozdulatok. A ti esetetekben valószínű a kakilás miatti erőlködéstől jött vissza ilyen sok, de ez még mindig csak bukásnak számít.
2019. júl. 24. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A bukás az csak kibuggyan, a hányáshoz erőlködik. Előbbi nem is zavarja a babákat, utóbbi ugyanúgy kellemetlen, mint nekünk.
2019. júl. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen van, a fiam rendszeresen azért bukott mert kakilni próbált. Olyan hasprést fejtett ki, hogy rendszeresen visszajött egy adag étel, én is mindig úgy éreztem hogy óriási mennyiségek. De épp a napokban kaptunk egy új tápszert, na attól hányt. De sugárban, már 8 hónapos de most látom az igazi különbséget a korábbi bukasai és a hányás között.
2019. júl. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A sima bukásnak nincs hányás szaga,szóval arról is meg lehet különböztetni. És igen,a bukást szinte meg sem érzi,a hányás már nem kellemes neki és ez látszik rajta
2019. júl. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!