Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20-25fokban miben hoznatok...

20-25fokban miben hoznatok haza ujszulott babatokat?

Figyelt kérdés
En rovid ujju bady es egy hosszu ujju rugira gondoltam plusz egy vekony takaro vagy textil pelus. Szerintetek jo igy vagy melege lesz?

2019. júl. 25. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Hát ez attól függ. Kocsival jöttök haza, ami tűző napon áll és nincs klíma a kocsiban, akkor jah.
2019. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kórházban hány fok van?
2019. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg nem szultem meg es meg nem vagyok korhazban csak neztem az idojaras elore jelzest es kb ilyen fokot ir augusztus vegere.kocsival fogunk haza jonni de az utolso pillanatban fog csak jonni ertunk a kocsi. Legkondis a kocsi. Most meg egyenlore informaciot gyujtok.
2019. júl. 25. 17:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom nem lehet adni az elore jelzesre.
2019. júl. 25. 17:15
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Én biztosan hosszú ujjut adnék ra es be is takarnam
2019. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nekünk 22 fok volt kb itthon, amikor újszülött volt (kint január szóval az nem számít). Az volt rajta, amit leírsz.
2019. júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!