Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Augusztus vege szeptember...

Augusztus vege szeptember eleje babakat ti miben hoztatok haza a korhazbol?

Figyelt kérdés
Tudom ido jaras fuggo. Erdekelne hogy ti mebe oltoztettetek?

2019. ápr. 24. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Augusztus 10-én hoztuk haza. Nagyon meleg volt. Viszont a nővérek azt mondták akkor is öltöztessem be mert pár napos.Vékony sapka, rövid ujjú body, rugdalodzó. Hordozóba raktam,arra textil pelust terítettem.
2019. ápr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szeptemberi a fiam. Rövid body, hosszú rugdalózó, sapka, vékony pléd.

A lányom ugyan így (ugyan abban a ruhában), csak ott még a lábzsákot is felraktuk a hordozóra, pedig ő júniusi.

Akkor szeptember elejen 30 fok volt, mikor a lanyom született júniusban kb. 15 fok, hetekig esett az eső.

2019. ápr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Augusztus 5én született a lányom, body és vékony rugi volt rajta, plusz textilpelussal betakarva, amit a kocsiban levettem. Sapka nem volt rajta. 2 hetesen már egy szál bodyban sétáltattam.

A fiam szeptember végi, őt 10 éve body, harisnya, plüss rugi, sapka kombóban vittem haza, plusz pléddel betakarva, akkor hűvös volt.

Most május elején születik a lányom, fogalmam sincs még, hogy mit vigyek neki, mert elég szeszélyes még most az időjárás, így teljesen tanácstalan vagyok, hogy mit rakjak be neki, pedig már csak az ő ruhája hiányzik a bőröndből. :D

2019. ápr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!