Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben hozzuk így haza a babát?

Miben hozzuk így haza a babát?

Figyelt kérdés
Nincs légkondi a kocsinkban, még amikor mi ülünk be is olyan forró, hogy szinte rosszul leszek, menetszél segít a dolgon. A babát hogy hozzuk így haza a kórházból? Gondolom a huzat nagyon nemjo neki, de a 40fokos autóban meg főleg nem... Előre is köszönöm a segítséget 🙂
2019. jún. 16. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Bodyban. A kocsit pedig szellőztessétek ki előre, akkor nem olyan forró.
2019. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Plusz egy felnőtt kitárt ajtókkal a parkolóban megoldás lehet. De hosszabb távon muszáj lenne a légkondi szerintem, mert így kb se nyaralás, se bevásárlás, se semmi nem megoldható.
2019. jún. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Taxival
2019. jún. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

azon kívül, hogy jól kiszellőztetitek a kocsit, semmi mást nem tudtok csinálni.


max. megkértek vki ismerőst, akinek klímás az autója, hogy vigyen haza titeket. tesó, szülők, barátok/barátnők, szomszédok, nagybácsik... valaki csak van aki tud segíteni rajtatok:)

2019. jún. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Taxi. A legtöbb (sőt,minden taxiban)taxiban van légkondi. És most az 1-szer feláldozhatjátok magatokat.
2019. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is kérjetek meg valakit. Az én 7 hónapos fiam a légkondi ellenére is egyidő után totál belefő az autós hordozóban.
2019. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
A férjed parkoljon árnyékban, és szellőztessétek át az autót, mielőtt a baba belekerül. Elég sokan nem rendelkeznek klímás autóval. Azért nem a világ vége.
2019. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy írták többen is, szellőztessétek ki jól az autót. A klíma amúgy sem biztos, hogy jó egy újszülött babának. Ja, és egy rövid ujjú body elég rá. Az első ablakokat le lehet húzni, a baba úgyis menet iránnyal hátrafelé utazik.
2019. jún. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

En az arnyekban allnek meg es szelloztetnem mielott a baba "beszall"

Amugy amig nem volt legkondi egy atlag autoban, hogy oldottak meg az emberek ezeket?


(erezd a nagy adag ironiat... Eros túlzás, hogy ne lehetne elmenni nyaralni meg bevasarolni legkondis auto nélkül... 🙈 Tenyleg bocsi, de nekem a szüleimnek anno kizárólag olyan kocsija volt, hogy legkondit sose lattak, de élünk, mellesleg nekunk nincs kocsink es bevasaroltam a heten többször, nyilvan a 40fokos napra ne alljal ki es ne ulj a gyerekkel a kocsiban ugy hogy te is majd megfulladsz, meg nem kell lehuzni ra az ablakot h a szél hadd csapja meg, de azert kicsit eros amennyire elkenyelmesedett az emberiseg.. Es ne, ne gyertek azzal h akkor nem volt ilyen meleg.. Oo de, volt.)

2019. jún. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hozzászólást 🙂 igen, az nekem is eszembe van hogy régen se volt kondi a kocsikba, mégis felnőttünk😎
2019. jún. 16. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!