Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák a ti babátok is...

Anyukák a ti babátok is nyujtogatta a kis nyelvét?

Figyelt kérdés

4,5 hónapos a kisfiam és voltunk ma multhet pénteken a vedőnél és még ijesztett :(

Azt mondta hogy azért nyujtogatta a nyelvet mert Down szintdromás Úristen!! Idióta..

Aztán édesanyámnak mondtam és azt mondta hogy nem lehet az mert lehet hogy a fogai végett csinálta!

Nektek is fogzás alatt ezt csinálta?


2019. júl. 30. 07:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem hogy mikor terhes voltam vele megcsináltattam a Dowwkor vizsgálatot és negatív lett
2019. júl. 30. 07:15
 2/15 A kérdező kommentje:
12 hetesen
2019. júl. 30. 07:15
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, játszhat is vele, a fogzás miatt is csinálhatja. Az enyêmek (3) is csinálták időszakosan.
2019. júl. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Na igen! És erre mondja a védőnőm hogy ez fogyatékosságot jelent!!! 😡😡

Köszönöm szépen a választ!

És ez addig fog menni míg ki nem bukik az első kis fogacskái?

2019. júl. 30. 07:27
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom a metszőfogak áttörése előtti napokban csinált nagyon furákat a nyelvével, nála eltünt áttörés után. Ha ismerkedik, felfedezi, játszik a nyelvével, az lehet hosszabban is.
2019. júl. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Értem akkor köszönöm szépen
2019. júl. 30. 07:55
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Komolyan mondom, hogy valahol jelentsd ezt a védőnőt, mert nem csak buta, de káros is!


Megannyi oka lehet, amiért nyújtogatja a nyelvét egy gyerek: lehet, hogy fogzik (még ha nem is konkrétan a foga jön, de a fogcsírák mocorognak és viszket már az ínye, eltarthat ez hetekig-hónapokig is simán), lehet, hogy csak rájött, hogy tud ilyet és örül neki, szórakoztatja magát és titeket :)


Ne aggódj miatta.

2019. júl. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Rendben van köszönöm a segítséget!!

Az lesz nem akarok hozzá járni sőt a gyerekem vinni hozzá :(

2019. júl. 30. 08:07
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is csinálta. Nagyjából pont ennyi idősen. Több oka is lehet, így vakargatja a kis ínyét, játszik, vagy utánozni próbál mert beszéd közben látja hogy a te nyelved is mozog.

Az enyém vakarózott, de még jóval az áttörés előtt leszokott róla és jobb módszereket talált ki. Most a felsők jönnek most úgy vakarózik, hogy beszívja a felső ajkát és cuppog... 😂


A védőnőt innentől szerintem nagyon ne vedd komolyan, mert kb annyi kompetenciája lehet mint nekem. Ijeszgetni én is tudnék bárkit.

Az én védőnőm ehhez képest szuper, pedig szarik ránk de ha megkeresem az aggodalmaimmal, akkor mindig megnyugtat hogy ne gondolják már butasagokat.

2019. júl. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát nem is fogom komolyan venni az egyszer biztos.az enyém is csinálja mostanába azt hogy beszélj az alsó ajkát de hát valahol nekik is el kell kezdeni nem?
2019. júl. 30. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!