Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák a ti babátok is...

Anyukák a ti babátok is nyujtogatta a kis nyelvét?

Figyelt kérdés

4,5 hónapos a kisfiam és voltunk ma multhet pénteken a vedőnél és még ijesztett :(

Azt mondta hogy azért nyujtogatta a nyelvet mert Down szintdromás Úristen!! Idióta..

Aztán édesanyámnak mondtam és azt mondta hogy nem lehet az mert lehet hogy a fogai végett csinálta!

Nektek is fogzás alatt ezt csinálta?


2019. júl. 30. 07:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha dawn-kóros lenne az már kiderült volna rég, nem 4,5 hónaposan.

Legvalószínűbb ok a fogzás valóban.

Az én babáim akkor is nyújtogatták, mikor böfizni szerettek volna, de nem jött ki valami miatt, ilyenkor általában bukás lett, de ez étkezés után szokott lenni :)

2019. júl. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az én fiam is nyújtogatja a nyelvét, Dawn kórtól autizmusig mindent összeolvastam róla, rendesen be is paráztam rajta. Ma viszem orvoshoz és majd rákérdezek, én fogzásra gyanakszok vagy arra, hogy éppen most fedezte fel a nyelvét és mindent ízlelget, szájába töm, ezért csinálja.
2019. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ezt mondta a védőnő, hanem azt, hogy down-kornál is jellemző, meg hogy fogyatékosságot is jelezhet. A down kór már régen kiderült volna, szóval ilyen hülyeséget biztosan nem mond. Ha csak keveset nyújtogatja a nyelvét az normális, rengeteg baba csinálja.
2019. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia, sokszor áll feszes izomzat a háttérben, Dévény torna hatásos.
2019. júl. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az enyem is csinálta, nagyon cuki volt. Szerintem akkor jött rá, hogy neki van nyelve is, es lehet vele szórakozni. Brummogott, buborékot fújt nyálból, ilyeneket csinált még mellé, vicces volt ahogy szórakoztatta magát, ő is jókat kacagott mellé.
2019. júl. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!