Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki 2 hetes kortól hetente 1...

Aki 2 hetes kortól hetente 1 ampulla konakiont adott a babának, annak mikor kellett abbahagyni? A baba hány hónapos korában?

Figyelt kérdés
2008. nov. 14. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg anyatejet kap a baba, addig kell adni a babának. A tejcsi ezt az egy vitamint(K-vit.) nem tartalmazza. De ha már tápszert kap, vagy gyümit, főzit, akkor már nem kell a Konakion.
2008. nov. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Szia! Egyetértek az előttem válaszolóval. Csak furcsállom, hogy hetente kapja a pici a Konakiont. Újabban havonta egy ampulla a szokás.

-Macska-

2008. nov. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, az én babám 3 hónapos. Mostanáig mi is hetente 1 ampullát használtunk, de a doktornő a legutóbbi látogatásánál azt mondta már lehet kéthetente adni a vitamint. Gondolom a doktornőtök ugyis szól majd ha már nem kell hetente adni. jó babázást,
2008. nov. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 3 hónapos koráig hetente 1x kapta, aztán 6 hónapos koráig már csak havonta 1x. Ha jól tudom júliusban volt valami változás, olyan rémisztőnek is tűnt, hogy havonta 4x kapta, aztán az okosok összedugták a fejüket és kiagyalták, hogy havonta 1x elég...De mióta gyümit, főzit eszik ő sem kapja.
2008. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!