Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szepa éjjel? Vagy mi lehet ez?

Szepa éjjel? Vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

9 hónapos kisfiam minden éjjel kb 1 hete felébred éjfél körül, és onnantol kezdve hajnal 5-ig kb fél óránként ébred és sír. Két napja pedig a fél óra 5 percre csökkent, visszaaltatom, beteszem a kiságyba 5 perc és újra sír. Ma éjjel már nem bírtam tovább, gondoltam kiveszem magam mellé az ágyba, és aludt, nevetgélt álmában.

Mi lehet ez? Nappal nincs vele gond, elvan, nem baj ha nem lát, ha anyukám vigyáz rá, akkor sincs gond.

Ha fogzás lenne, gondolom mellettem is fájna neki.

Nem szeretném az ágyba szoktatni, eddig nem volt gond a kisággyal, viszont 5 percenként kikelni és nem aludni nagyon kimerítő.


2019. aug. 3. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Fogzás hogy áll? Én inkább arra tippelnék
2019. aug. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van. Éjjel sír, kiveszem, berakom a mi ágyunkba, ott visszaalszik. Ha jó mélyen alszik visszarakom a rácsos ágyába. Van mikor felébred rá ahogy visszarakom, akkor újból sír. Akkor újból altatás a mi ágyunkba, majd vissza... Fogzik, lehet hogy melege van vagy fázik, nem tudom. Én ezt csinálom kitartóan. Egyébként mostanában volt egy időszak mikor nem volt hőség és babám is végig aludtam az éjjel, így inkább az időjárásnak tulajdonítom ezt. Ki kell bírni valahogy...
2019. aug. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A szeparációs szorongás pont így néz ki ahogy leírtad. Ha éjjel veled nyugodt volt, én azt gondolom az volt a baj hogy nem vagy vele. Én ilyenkor próbáltam minél hamarabb és jól reagálni ezekre. Mi is magunk mellé vettük, utána gyönyörűen ment szépen vissza a kiságyba. Nem volt gond a vissza szokással. Neki most te adod a legnagyobb vigaszt. Te vagy számára a minden
2019. aug. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minél jobban megadod agad a szepának, annál előbb kimasztok belőle. Aludjon veled nyugodtan. Ha megkapja azt, amire korából adódóan szüksége van, akkor gyorsabban átlendültök rajta.


De akár az is egy megoldás lehet ha az ő szobájába betesztek egy heverőt és ott alszotok ketten.

2019. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Sajnos én nem tudok úgy aludni hogy ott van az ágyon a pici. Mindig attól félek hogy agyon nyomom, ráfekszek én vagy a párom, meg fullad, felébred és leesik az ágyról stb. Így nem tudom megtenni hogy velünk aludjon, de a kiságya a miénk mellett van. Ha nagyon nyújtózkodom még be is tudok nyúlni hozzá.
2019. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én pont így vagyok 😃
2019. aug. 3. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!