Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért akar éjjel nappal...

Miért akar éjjel nappal cumizni? Hagyjam neki? Tiétek mennyit cumizott?

Figyelt kérdés
7 hónapos egyre többet van a szájában. Lassan már egész nap. Legelőször csak ameddig elaludt addig volt nála. Nehéz lesz leszokni róla?
2019. júl. 11. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem adod oda, csak altatáskor, te vagy az erősebb szerintem.
2019. júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Mert szüksége van a szopómozgáásra. Vagy cumit, vagy ujját. Vagy persze cicit vagy cumisüveget. Ez ösztönös.
2019. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Az én fiam is nagyon szeret cumizni 1,5 éves. Engem nem zavar én is nagy cumista voltam. Szóval én nem vettem el, majd eljön az az idő amikor már nem fog kelleni neki. Keresztlányomnál viszont más volt a helyzet. Sógornőm elvette a cumit és nem erdelelte, hogy az a pár nap rossz volt. Neked kell eldönteni, hogy melyiket választod.
2019. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne add oda neki nappal.
2019. júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ha nem kapja meg sír nyűgös. Ha megkapja nyugodtan van
2019. júl. 11. 21:27
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Te vagy a felnőtt, ne a fél éves gyerek irányítson. Mi lesz később?
2019. júl. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is nagy cumis. Alvásnál, autóban kapta meg csak, aztán másfél évesen 2 nap kórház meg az utána való lelki helyrerázódás, plusz a szárnyait bontogató dackorszak azt eredményezte hogy itthon szinte folyamatosan elérhető és ha babakocsit a kényszerülünk is előkerül. Nincs egész nap a szájában, van hogy csak az autókkal fuvarozza, de én már ezt is soknak tartom. Az ő figyelmét már könnyű elterelni a cumizásról, de 7 hónaposnál ez még nehezebb. Én mégis próbálkoznék a helyedben szépen lassan ki lehetne tolni az időt amit cumi nélkül tölt. Oké hogy megnyugvás meg szopási ösztön, de nem 0/24-ben. Meg kell találni ebben is az arany középutat.
2019. júl. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én még az oviban is cumiztam bőven.😂🙃

Mindenki mondta édesanyámnak meglátja nagy baj lesz.. Kb 4 éves koromban szoktam le róla. De tisztán emlékszem rá, hogy mikor elvették tőlem végleg szenvedtem mint az állat. Én pl a számba éreztem egy érzést, hogy de még pedig nekem kell az. Nagyon nehezen szoktam le de az ég világon nem lett tőle semmi bajom.Vannak gyerekek akiknek ez mániájuk.

2019. júl. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom is extra sokat cumizik, fogzik és szerintem azért igényli ennyire, mert legtöbbször nem is cumizza, hanem rágcsálja az ínyével a gumiját. Annó a fiam is nagy cumista volt, amint kijött az utolsó foga is 2 év 3 hónaposan, lerakta, hogy ez már nem kell többet.
2019. júl. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az én fiamat véletlen szokott le róla. Egyszer a bölcsödébe elfelejtették odaadni neki a cumit alvás előtt, azóta nem cumizik. Mondd meg az ovónőnek hogy ne adja oda a cumit a gyereknek. Ez hatásos lehet. Bár ha elmúlt már 1-2 éves akkor jön be a legjobban ez a módszer.
2019. júl. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!