Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves kislányom csak ízesített...

1éves kislányom csak ízesített vizet iszik (100%os baba gyümölcslé vizezve) de mostanában éjjel is igényelné az ivást. Akinek nem vizet iszik a babája mivel oldja meg az éjjeli itatást?

Figyelt kérdés
Sokáig próbálkoztam vízzel, de a nagy melegben feladtam elveimet és vettem Babydream 100%os gyümölcslevet, azt már itta babám. (persze jól felvizeztem) Most meg bajban vagyok hogy éjjel a fogaira tekintettel jó lenne ha vizet inna... 😪
2019. júl. 31. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Varasd ket oraval tovabb, ha szomjas - nyugi, abba nem hal bele, raadasul emlekezni sem fog ra, de meg fogja inni a vizet is. Garantalom neked... 2-3 ejszaka kinlodas max., aztan fellelegezhetsz.
2019. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Az enyém tejet ivott éjjel.
2019. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Aki szomjas, az bármit megiszik. Már most elkényeztetett a gyereked, ha tetszik, ha nem.
2019. júl. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Igaz, hogy ha valóban szomjas, akkor meg fogja inni a vizet is. Ha mégis valami ízt szeretnél, akkor adj neki rooibos teát. Minden nélkül is kicsit édeskés íze van, általában szeretik a gyerekek.
2019. júl. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Nyugi, ha szomjas lesz, megissza a vizet is. Add a vizet neki kitartóan.
2019. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tényleg higgyétek el hogy sokáig próbálkoztam a vízzel. De már a gyerekorvos is hülyének nézett hogy miért nem adok neki mást ha a vizet nem issza, akkor mit csináljak? A teát próbáltam, nem itta. Instant teát itta de arról hamar leálltam mikor rájöttem hogy az szinte csak cukor. A gyümölcslében legalább hozáadott cukor nincs...
2019. júl. 31. 15:41
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Én nem szokatnám rá az éjjeli ivásra, sosem fogja átaludni át éjszakát. De szerintem is ha nagyon szomjas, pár nap alatt átszokik a vízre. Mennyi idős a babád?
2019. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is almalevet vizezek neki, így rengeteget iszik, a vízből inna napi 1 decit, hogy szomjan ne haljon, hát akkor inkább almalé. Éjjel már nem kér inni, amikor kért tápszert adtam neki. Éjjel esetleg ha a vizet próbálod?
2019. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
1éves. Eddig tápszert adtam neki estére de mostanában többször is elutasította, ilyenkor vagy tejpépet vagy éjszakára való bébiételt kap. Ilyenkor ha éjjel felkel mindig eszembe jut hogy lehet hogy szomjas. De általában azonnal visszaalszik ahogy felveszem így még nem próbáltam itatni. Csak eszembe jutott hogy lehet nem jó ötlet éjjelre is "üdítőt" adni neki.
2019. júl. 31. 17:23
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fokozatosan kínáld újra és újra a vizet


Változik az ízlésük. Hosszabbtávon jobb, ha vizet iszik.


Hátha.


Éjjel én is csak vizet adnék neki.


Lányom anyatejet kap 13 hós.

2019. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!