Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért tapizza mindig a cicimet...

Miért tapizza mindig a cicimet a lányom? Tiétek nem csinál ilyet? Hogy szoktassam le?

Figyelt kérdés

Akárhol utcán is ha fogom őt tapizza fogdossa belebújik pedig nem éhes mert mindig megetetem.

És ez engem zavar hogy utcán mindenki lát hogy micsinal a lányom. Vagy ha a férjem szüleinel vagyunk ott is mindenki lát és csak néznek.


2019. aug. 4. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2019. aug. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
10 hónapos ezt elfelejtettem leirni
2019. aug. 4. 13:12
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Mert 10 hónapos és neki az a biztonság és öröm.


Senki nem csodálkozik ezen, egy 10 hónapos babánál ez teljesen természetes jelenség.

2019. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Neked sem okoz mások előtt megfogni a tányérod, poharad, neki sem :)
2019. aug. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
10 hónapos, miért ne fogdosná?!
2019. aug. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Persze, ez teljesen normális. Szerintem az sem volt jó hasonlat, hogy te is fogdosod a tányérod, poharad, stb, hiszen a babádnak nem csak étel a melled/illetve az anyatej. Neki ez a biztonság. Nem értem, hogy miért zavar.
2019. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%

Engem is zavart, mert en nagyon prud vagyok.

Bar, engem, nyilvanosan, minden zavar, ami a szexualitassal osszefuggesbe hozhato, ez van... :)


Viszont, teljesen normalis egy 10 honaposnal, valoszinuleg anyatejes meg mindig, vagy nem reg valasztodott le, ezt szerintem mindenki tudja, meg ha neked kellemetlen is a szitu.

2019. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
A tápszeres lányom is folyton ott kapaszkodott, nem akkora dolog ez! :)
2019. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Inkább olyan neki, mint az alvóállatka vagy rongyi :) 10 hónaposnál egyáltalán nem ciki és le fog szokni magától, ha már nem szopik és minden más érdekesebb lesz.
2019. aug. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%

Verd meg,tanujja meg a büdös kölke,h ki a főni.


Ja mégse... 10 hónapos, teljesen normális hogy ezt csinálj.

2019. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!