Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le errol a...

Hogyan szoktassam le errol a babamat?

Figyelt kérdés
A babam sajnos nagyon rakapott arra hogy ugy alszik el hogy fogom a kis kezet,kozben cumizik es ha kiesik a cumi vagy elengedem a kezet akkor rokton sirdogal,nyoszorog,nyugtalankodik. Ezelott arra volt rakapva hogy a mellkasomon elaludt de sokszor majdnem elaludtam igy muszaly volt valtoztatnom a helyzeten igy mindig letettem es fogtam a kezet mig el nem aludt, de jo lenne ha magatol elaludna mostmar. Van valakinek valami jo tippje?
2019. júl. 17. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Simogasd őt, halkan beszélj hozzá, hamarosan hozzászokik ehhez is.
2019. júl. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Mért kellene egy baba korú gyereknek teljesen egyedül elaludni?
2019. júl. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es mert igy en se es az apja sem tudunk aludni, az apja 12 orat dolgozik es nem konnyu ha kiesik a cumi es sir a baba!! Csak ezert,maskepp meg wc-re sem tudok kimenni amig nem hajlando aludni mert fogni kell a cumijat hogy ki ne essen.
2019. júl. 18. 12:24
 4/10 anonim ***** válasza:

De aludni is csak úgy tud ha fogod a kezét vagy csak elaludni?

Nem kötözködésből, csak eddig a testeden alhatott el, aztán szépen átszokott a kézfogósra, egy kisbabától ez is szép dolog szerintem.

Inkább az lenne a cèl, hogy gyorsabban aludjon el, nem? Mert ha pl 10 percig kell fogni a kezét, az gondolom nem baj.

Mondanám, hogy kár volt akkor hagyni a testen elalvást, de szerintem nem volt az, inkább ez a totál visszakozás kár.

Az apját pontosan miben zavarja, az ő elalvását, ha Te fogod a baba kezét?

Egy másik cumi nem csúszna ki kevésbé? Direkt van ilyen "bunkó" alakú, ami szélesedik.

2019. júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Talán meg kellett volna gondolni ezt a gyereket. Merészel itt nyöszörögni meg sírni, ezzel zavarva az apját. Nem alszik el magától, ki hallott már ilyet! Nagyon sok dolog lesz még, amivel "zavarni" fog titeket még évekig. Ezek szerint vannak családok, ahol nem a gyerek az elsőrendű prioritás, hanem apuka szunyája....
2019. júl. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jaj, Előző, azért ez nehéz kérdés. Èn írtam fentebb is, tehát làtod, hogy nem értek egyet az egyedül alvással.

De "apuka" nálunk 24 órában dolgozik, mentőtiszt, ha olyan eset van, még a 24. óra utolsó percében is kiküldik, gyorsan kell emberek életét befolyásoló döntést hozni, szóval nálunk sem mehet el kialvatlanul, nem azért, mert a gyerek nem első vagy ilyesmi. A kérdező párha is 12 órázik...

Ettől függetlenül nálunk erre az a megoldás, hogy én altatom a gyereket és vagyok vele, ha nyűgös vagy felébredt, nem az, hogy a picinek egyedül kelljen elaludnia.

2019. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem az a baj hogy nem alazik el egyedul ezt ne ertsetek felre, az a baj hogy a cumi nelkul nem alszik es ha el is alszik akkor cumizva es ha alvas kozben kiesik a szajabol a cumi akkor felebred es sir. Az sem gond hogy fognom kell a kis kezet mert nem mindig igenyli tehat anelkul boven elalszik csak ez a cumi dolog aggaszt. Nem egyedul kell elaludnia!! Nem az zavar hogy "nyoszorog" hanem ha kimegyek peldaul fozni vagy esetleg wc-re es kiesik a cumi akkor rokton ordit torka szakadtabol,ilyenkor az apjat is felveri es a picur levegot sem vesz annyira ordit!! De persze egyesek itt rokton tudjak osztani az eszt holott fogalmuk sincs semmirol. Az apja sajnos minden nap 12 orazik es kemeny fizika munkat vegez ami teljesen lefarasztja, igy nem igazan van kipihenve de ez a legkevesebb mert megertjuk, de jobb lenne ha ezt a cumizast valahogy nem kotne az alvashoz a picur.
2019. júl. 18. 20:21
 8/10 A kérdező kommentje:
5-os egyem azt a butacska buksidat, te valamit nagyon felre ertettel. Nyilvan valami otthon ulo senki vagy gyermek nelkul,orulok hogy nincs ilyen problemad, de ha eszed sincs akkor miert akarod osztani? Szerintem ha tanacsolni nem tudsz mint a tobbiek akkor jobb lenne vegre dolgozni menni vagy tanulni valami okosabb dolgot mint a hulyesegeidet nemde? Debizony. A tobbieknek koszonom, megprobaltam ugy normalisabban elmagyarazni hogy inkabb ez a cumis dolog az aggaszto, egy honapig korhazban volt mas okokbol es sajnos akaratom ellenere raszokattak hogy a babak ne orditsanak.. Igy mar ezt vissza se tudom forditani. Szerencsere a mellkason alvasrol leszokott, erre azert volt szukseg mert annyira faradt voltam hogy feltem hogy elalszom es o leesik,igy mindig magam melle tettem es fogtam a kis kezet. A kezfogas nem akadaly mert a kis macijaval siman elalszik, egyedul ez a cumis dolog aggaszto vajon leszokik-e
2019. júl. 18. 20:25
 9/10 A kérdező kommentje:
6-os tisztelet a ferjednek hogy ilyen jol birja es hogy mentos! Termeszetesen nem arra akartam kilyukadni hogy egyedul aludjon, en mindig itt vagyok vele de egyszeruen ha kipottyan a cumi akkor ordit es nem kicsit, ilyenkor minden dolgomat el kell halasztanom mert vissza kell altatnom persze a cumijaval. ETTOL FUGGETLENUL MINDENBEN A BABAM AZ ELSO MEG MIELOTT A KEDVES 5-OS AZT GONDOLNA HOGY NEM! MINDENE MEG VAN ES NAGYON SOKAT TORODUNK VELE. AZ APJA IS KEVESEBBET ALSZIK CSAK HOGY TORODHESSEN VELE,DE AKI FARADT AZ FARADT. ENNYI:), minden normalis es ertelmes valaszolonak koszonom szepen, ezt az erti akinek gyermeke van :)
2019. júl. 18. 20:28
 10/10 anonim ***** válasza:
A szád is habzott közben? Valamire nagyon rátapinthattam, ha ezt hozta ki belőled. Tudod, mindig az ordít a leghangosabban, akinek a háza ég. Te is tanulhatnál valami okosat, mondjuk helyesen írni.
2019. júl. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!