Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam, aki 14 hós folyton...

Kisfiam, aki 14 hós folyton csíp, karmol és harap. Szopi közben a szabadon lévő cicimet körömmel összecsípi, tekergeti, kapargatja. Ugyan ezt csinálja az orrunkkal is. De saját magát is bántja. Veri a fejét a falba. Hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
hát ne hagyd neki. én szoptatás közben már amikor fél éves volt akkor is megfogtam a kezét és szóltam, hogy ezt nem szabad, mert fáj. Csak most 14 hónaposan kezdte ezt el?
2010. ápr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
neveld meg
2010. ápr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem most kezdte, de hiába mondom neki, hogy nem szabad, annál jobban csinálja. Rossz alvó, ezért sokszor rá hagyom, mert ha szólok neki, akkor utánna nem fog elaludni. Ha rászólok, akkor abbahagyja, és pár perc múlva sumákolva újrakezdi.
2010. ápr. 14. 09:43
 4/5 A kérdező kommentje:
annak, aki írta, hogy neveljem meg, köszönöm a választ, de ha nem tud értelmes választ írni, inkább ne írjon semmit.
2010. ápr. 14. 09:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nem fog elaludni, ha nem hagyod neki? bocs, de tényleg nem világos az összefüggés.

De egy biztos, ha ráhagyod, akkor nem fogja abbahagyni. Ha az nem elég,hogy szólsz neki akkor hagyd abba a szoptatást, vedd el tőle a melledet. Pár alkalom után megtanulja, hogy ezt nem csináljuk. Ja várj! most esik le! Ő szopival alszik el?

2010. ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!