Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha nem szabályosan kúszott?

Baj, ha nem szabályosan kúszott?

Figyelt kérdés
Fél éves lesz a babám pár nap múlva és tegnap elkezdett váltott kézzel lábbal mászni viszont ugyanez kúszásnál nem volt meg inkább "fokázott" vagy ugrott mint a béka. 🤷🏼‍♀️
2019. aug. 5. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Azt mondjak, ha a mászás szabályos, akkor mindegy hogy kúszik.
2019. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

Mászni, vagy kúszni kell


Nem kell mindkettő.


Lányom csak körbe-körbe kúszott..

Most kezdett járni

13 hós

2019. aug. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
A mászás a fontosabb, nem a kúszás. Tapasztalat.
2019. aug. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm a válaszokat ☺️
2019. aug. 5. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Mi tsmt-t csinalunk, reszben e miatt, es egyaltalan nem jo, ha nem kuszik szabalyosan. Ha a terapeuta hazudik, akkor en is. Most javittasd ki, mint iskola elott.
2019. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Nem baj ha nem szabályos, az én lányom is sajátos módon kúszott,de azóta megtanult mászni is. Mi voltunk gyógytornásznál más okból kifolyólag, és Ő mondta, hogy a mászás a fontos. Sokan ki is hagyják a kúszást, több szakembertől is azt hallottam, hogy a mászás ne maradjon el. :)
2019. aug. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos igen, nagy probléma! Az első gyermekemnél én sem tudtam, hogy ez ekkora gond lenne és csak kb. 1 éves kora körül kezdtük el a TSMT tréninget, amit még mai napig csinálni kell. Már 10 éves a fiam. Ha hamarabb tudtam volna, hogy ekkora probléma a rossz kúszás akkor most nem kínlódnak a fiam :( annyira furdal azóta is a lelkiismeret, totál belebetegedtem. Nézesd meg a biztonság kedvéért azzal semmit sem vesztesz!
2019. aug. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!