Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy pár hónapos babát el...

Egy pár hónapos babát el lehet kényeztetni?

Figyelt kérdés

Még nem született meg az első babánk de már nem sok van hátra. A rokonságba van egy 2 hónapos baba de már pár hetesen is azt hallottam hogy nem kell felkapkodni a babát ha sír egyszerűen csak odaadták neki a cumit. Nem lehet ringatni se mert akkor hozászokik, ne menjünk oda hozzá mert akkor hozászokik hogy mindig nyűzsög valaki körülőtte.

Ez már most kiakaszt engem



2019. aug. 5. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Törődj a saját babáddal, mindenki úgy csinálja, ahogy jónak érzi. Csináld úgy, ahogy majd belülről jön.
2019. aug. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok harcot kell vívni első baba érkezését követően. De ha te úgy érzed jónak, hogy válaszkészen neveld, akkor egy percig se figyelj a csúnya szemekkel rádnéző anyósra, szomszédra, rokonra. Ez a te gyereked. Ha az apjával A-módon gondolkodtok, akkor semmiképpen ne csüggedj ha valaki a B módszert mondja
2019. aug. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Én is úgy terveztem, hogy nem fogom felvenni gyakran.

De nem volt szívem hallgatni a sírását. Gyakran volt kèzben az első fél évben.

Most 9 hónapos. Nagyon vidám, kiegyensúlyozott kis fickó.

Nem bántam meg, hogy az ösztöneimre hallgattam.

2019. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem lehet ezzel elkényeztetni.
2019. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

Nem lehet elkényeztetni.

A rokonaid között elég ostobák is akadnak. Ne ringasd, ne menj oda hozzá, ne vedd föl. Egyáltalán ne is foglalkozz a lelki igényeivel. AZ ilyenek jobban tették volna, ha moziba mentek volna, mikor megfogant a babájuk.

2019. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Egyesek valamiért olyan elvárásokkal és ridegséggel fordulnak egy pár hetes baba felé, amit a saját felnőtt társaddal, de a kutyáddal sem tennél jó szívvel. Te azért csináld ahogy jónak látod.
2019. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Evesz válasza:
100%
Úgy gondolom, egy babát nem lehet elkényeztetni, szüksége van a nyugalomra, amit a szülő testközelsége nyújthat. Szerintem meg kell nyugtatgatni, ha sír.
2019. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!