Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hetes csecsemô: Egész nap...

Pár hetes csecsemô: Egész nap non-stop vele foglalkozni ha sír vs sírni hagyni, hogy másra is idô maradjon? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 8. 14:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Első gyereknél csak vele foglalkoztam,mikor aludt akkor csináltam mást.Most a 2.nál muszáj voltam sírni, hagyni,mert a 2 évest is el kellett látnom...

Direktbe nem hagynám sírni,bár nagyon kis akarnok,addig ordít míg fel nem veszem...

2013. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Foglalkozok én, de amikor szalad a lakàs, meg kell csinàlnom (képtelen vagyok a munkàt màsra bízni, pedig lenne segítség:)) persze megetettem+pelus, nem tud aludni.
2013. ápr. 8. 14:31
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Mint az elsőnél. :) Én vettem hordozókendőt, az nagyon sokat segített, de néha így is kellett sírnia, amikor pl. a nagyobbat pelenkáztam, öltöztettem, vacsira, fürdésre készültem elő vagy hasonló.

Olyan nem volt egyiknél sem, hogy vidáman mosom fel a lakást, miközben ő üvölt a kiságyban.

2013. ápr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Pár hetes csecsemő még nem érdekből, rafináltságból sír, hanem oka van rá. Lehet, hogy csak annyi, hogy hiányzik anya közelsége, de hiszen ez természetes, még pár hete egy szűk, csendes, sötét, biztonságos helyen volt. Ha foglalkozol vele, mikor sír, nem fogod elkapatni, csak a természetes igényeit elégíted ki. Szerintem, ha megteheted, akkor ne hagyd sírni, foglalkozz vele minél többet, bújjatok össze. Mondom ezt úgy, hogy nekem is 2 gyerekem van és a Másodikat valóban többet hagytam nyünyörögni, mint az elsőt. De ha rákezdett/rákezd a sírásra, akkor mindent eldobok és csak az övé vagyok. Ettől még gond nélkül ellátom a 2,5 éves Nagyobbat is. Szerencsére a Kicsi végtelenül jó természetű, türelmes, vidám.
2013. ápr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én is csak azt csinâlom ami mustàly azt is kapkodva...hord.kendô jò ötlet lenne de féltem, még gyenge a kis nyaka ha hajolgatnom kell.
2013. ápr. 8. 14:36
 6/15 A kérdező kommentje:
Amikor idôm van (hétvége, este) szinte csak Vele vagyok, folyamat a karomban van:)
2013. ápr. 8. 14:37
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

Csak abba gondolj bele, hogy miért szülted. Tudod, ő nem akart megszületni, TE akartad, hogy ő a világra jöjjön.


Nekem semmi nem lehet fontosabb, mint a gyermekem.

2013. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szükségleteket kielégitem, sosem hagyom sokàig, tudom, mikor mi a baj, de sajnos nem tudok egész nap csak Vele foglalkozni, pedig igyekszem:) persze ettôl nagyon szeretem!
2013. ápr. 8. 14:48
 9/15 anonim ***** válasza:
A hordozókendőben támasztva van az egész feje, én a lányom 1 hetes kora óta hordozom.
2013. ápr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Amikor még ilyen pici volt a fiam, sz.rtam le én mindent, ha kellettem neki, csak az övé voltam!:)

Nem érdekelt,hogy ha szaladt a ház, amikor aludt megcsináltam, amit éppen tudtam és kész. Szerencsére a férjemet sem érdekelte,hogy nincs minden nap felporszívózva és nem lehet enni a padlóról!

Amit tudott, abban segített!

Most már, hogy nagyobb viszem magammal, ahol éppen a házban dolgom van, adok neki játékot, mondókázok és közben teszem a dolgom!

2013. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!