Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mas is erzi ugy hogy o mindenn...

Mas is erzi ugy hogy o mindennel jobban szeretne gyereket de félvért? Annyira gyönyörűek a barna borukkel.

Figyelt kérdés

2019. aug. 6. 20:26
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Koszonom nem orokbefogadni akarok, hidd el sikerul(het) maskepp is


Szerintem mar Magyarországon egy kis városban is meglehetosen sok felver gyerek van, nem hiszem h ennyire ritkák lennének felétek de oke. A megkülönböztetésrol pedig annyit hogy ha pl egy kisfaluban kisvárosban nol fel a gyerekek nem hiszem h elitelik a birszine miatt ha veluk nol fel

2019. aug. 7. 11:51
 22/25 anonim ***** válasza:
77%
De nem marad gyerek és valószínűleg nem ugyanabban a közösségben éli majd az egész életét, ahová született.
2019. aug. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
77%

Én nem szeretnék fekete félvér gyereket.

Nekem nem aranyosabbak mint bármely más gyerek, Magyarországon pedig a többség negatívan állna a "niga" gyerekhez is, meg hogy én biztos csak felcsináltattam magam egy nagyfarkúval és egyedül nevelem.

Ismerek egy nőt aki rövid ideig volt egy afrikai pasival, szült neki, a pasi meg lelépett.

Egy másik pedig örökbe fogadott egy fekete kissrácot mert úgy volt hogy nem lehet gyereke, aztán lett egy lánya mégis.

Na ne mondjam, mások min köszörülik a nyelvüket, hogy a fekete kissrác majd mit csinál a vérszerinti lányával...

2019. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Nyilván tudom h nem marad kicsi. De nagyobbkent már tudja ertekelni magát
2019. aug. 7. 13:49
 25/25 anonim ***** válasza:
65%

Nem szeretnék, mert úgy érzem elvesztené az identitását.

Persze valaki azt mondja 2 identitása lenne, de ez szerintem egyáltalán nem igaz.

Nemrég olvastam egy cikket a vietnámi háborúban született keverék gyerekek életéről (apjuk amcsi fehér katona, anyjuk vietnámi), ki vannak közösítve a többi vietnámi által, és a fehér amerikaiak is kiközösítik. Elég szomorú soruk van.

Azt szeretném ha a gyerekem sikeres lenne. Nem akarom megszívatni.

2019. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!