Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igeny szerint vagy 3 orankent?

Igeny szerint vagy 3 orankent?

Figyelt kérdés
3 hetes babammal korhazba kerultunk de ragaszkodnak a haromorankenti eteteshez de mi nem igy szoktuk.van hogy 2,5orankent is ker.sot ha nagyon nyugis ket orankent adok.de most csak sir.nem erti mi van.mit tennetek a helyemben?
2011. szept. 18. 10:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha veled van, akkor etesd igeny szerint.
2011. szept. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
velem van.de mit mondjak hogy ne cseszegessenek?irni kell mikor mennyit eszik
2011. szept. 18. 10:19
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor eteted amikor TE akarod! Nem börtön az, hanem kórház. Még ekkora hülyeséget...Állj ki magadért, és a gyermekedért. Ha éhes akkor adj neki enni amikor kér.

Kivéve ha valami olyan miatt kerültetek kórházba ami miatt 'NEM LEHET' igény szerint etetni.

2011. szept. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
33%

Nyilván oka volt, hogy ez mondták nektek. Szerintem ha 2,5 óránként eteted abból nem lehet gond! De miért itt kérdezed, miért nem a csecsemősöket, orvost?????? Nem fogják leharapni a fejed, itt azt sem tudjuk miért kerültetek be....legalább azt kiírhattad volna.

Egy szó mint száz, nyilván okkal mondták, hogy hogyan etesd. Nem hiszem, hogy fél óráért kapnál a fejedre.

2011. szept. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
nem kell leharapni a fejem.elhihetitek toluk is kerdeztem es bizony fel oraert harapnak.nem ertem miert.smugy k vitamin hiany miatt vagyunk benn.
2011. szept. 18. 10:32
 6/21 A kérdező kommentje:
ja es mindenkinek ez az eloiras
2011. szept. 18. 10:33
 7/21 anonim ***** válasza:
52%
Én szerintem 2,5 órát azért várd meg! Hasfájós lehet ha sűrűn eteted!!
2011. szept. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

ha eddig igény szerint evet akkor most is úgy egyen ha szólnak érte mond meg h nem fogod hagyni sírni csak mert ezt mondják neked

nyisd ki a szád és mond h a WHO is ezt javasolja szal ők csak jobban tudják mit egy egyszeri nővér


sajna azt hiszik ők minden jobban tudnak állj ki magadért és a babádért

2011. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Na ez aztán felháborított. Nekünk is kiadta anno a gyerekorvos, hogy 3 óránál ne adjak gyakrabban, mert ugye van elég tejem. Naná hogy igény szerint etettem, volt hogy 2, volt hogy 1 óránként. Aztán el volt alélva a doki hogy egy hónap alatt egy kilót hízott. Persze nem mondtam neki hogy hogy etetem. A második babám is van hogy óránként kér, pl ha nagyot akar aludni, előtte teleszívja magát.... Az én generációmban-ismerőseim szinte minden gyerek csak 3 hónapig szopott anno, pont ezért, nem bírt nőni a tej mennyisége a 3 órás etetések miatt!

Szerintem érdekeld le hogy mit mondanak, ha kell írj mást a papírra, lényeg hogy nyugis legyél és szoptass nyugiban.

Még egy: nálunk van hogy fél óra után újra mellre kerül egy baba, lehet hogy csak cumizni akar, nem érdekel, ráteszem. Soha nem volt e miatt hasfájás!

2011. szept. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%

Basszus Lányok!Biztos oka van amiért csak 3 óránként etetheti!!!!És még írni is kell,hogy mikor mennyit....ne legyünk már okosabbak ,mint az orvosok.

Kedves Anyuka!

Én a helyedben azt tenném,amit mondanak,mert ,mint írtam is biztos megvan ennek az oka....

Nem gondolnám,hogy rosszat akarnának Neked vagy a babádnak...

2011. szept. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!