Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettem chicco fertotlenito...

Vettem chicco fertotlenito folyadekot es nem volt rajta magyar utasitas, segitenetek, hogyan kell hasznalni?

Figyelt kérdés
es ha mar beleteszem abba a lotybe akkor meddig lehet azt a folyadekot meg felhasznalni?ertem ez alatt hogyha kiveszem a szerbol hasznalja a babam es megint visszatehetem?valaki azt mondta 24 oraig fel lehet hasznalni igaz ez?koszonom a valaszokat majd!
2010. júl. 12. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:

"1 vagy 2,5 liter hideg csapvízhez öntsünk az oldatból a mérőkupak segítségével, majd áztassuk az oldatban a tárgyakat (üveg és műanyag) 30 percig. Ezután folyó csapvízzel öblítsük le, és a tárgyak máris használhatók (cumisüveg, cumi, cumilánc, rágóka, kiskanál, pohárka, stb.) "

Én a napi dolgokat tettem bele, meg minden fejés után a használt dolgokat (tehát folyamatosan). Tehát legalább 1 napig használtam 1-1 adag keveréket.

2010. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! A folyadékot hideg vízhez kell adagolni. A védőkupakon lévó első jelölés 1 liter, a második 2,5 literhez kell önteni. Az elkészített oldatot 24 órán belül használható fel. Én úgy szoktam ha lejár a 24 óra,akkor konyhapultot is áttörölgetem vele,esetleg felmosok vele. Mivel kisszivaccsal mosok fel,mert útálom a felmosó pamacsot,mert a haj,szösz,stb.ott marad és ha megszárad úgyan úgy felmütyürkézi a kis drágám! :)
2010. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,és még annyi hogy legalább 30 percig benne kell hagyni a folyadékba a fertőtlenítésre szánt cuccot.Igen,ahogy írtad. lefertőtleníted,leöblíted tiszta vizzel,és már használhatja is a babád. Utána megint beleteheted 24 órán belül ugyan abba a folyadékba.
2010. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi nektek es meg annyit hogy mindig az uj dolog amit beleteszek az mindig 30 percet alljon a leben?
2010. júl. 12. 17:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen mert annyi idő kell neki hogy fertőtlenítsen! :) Nagyon szívesen! :)
2010. júl. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!