Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki úgy döntött, hogy nem ad...

Aki úgy döntött, hogy nem ad cumit a babának: miért?

Figyelt kérdés
1 hónapos a babám, nagyon ellene vagyok a cuminak, nem is próbáltuk, de a család nem hagy élni a cumi témával... Már kifogytam az érvekből...
2019. aug. 9. 14:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%
2 gyerkőcöm van, mindkettőnek odaadtam hogy kipróbálják, nem jött be, öklendeztek tőle, kiköpték, szóval ennyi volt náluk a cumizás. Én nem bántam, hogy egyik sem cumizott.
2019. aug. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%

Ellene voltam én is a cuminak. Szörnyű látvány egy 3-4 éves gyerek miközben cumival a szájában beszél és/vagy játszik. Én ezt nem akartam, nyilván ez is egy véglet, de mi van ha beleszaladunk mi is ebbe?


Rám is sokan úgy néztek mint az ufora. Aztán sajnos nagyon hamar elapadt a tejem, így megszűnt a komfortszopi. Nagyon sírós baba volt, és egy idő után úgy döntöttem fenébe az elveimmel. Neki most megnyugvás kell, és sajnos cici már nincs, hát akkor legyen cumi. Na és akkor adtam, de nem kellett neki. Vettünk, ha jól emlékszem 3 vagy 4 különböző formájút. De egyik sem kellett neki. Az ujját se szopja.

2019. aug. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem kellenek érvek, egyszerűen nem adsz neki cumit és kész. Én azért nem adtam az enyémnek, mert sajnos azok közé tartoztam gyerekként, akik egész nagy korukig (3-4 év) nem tudták letenni. Nyűglődés volt nekem is, a szüleimnek is. Nem akarom ugyanezt a babámnak.
2019. aug. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!