Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25hetes vagyok egyedül várom...

25hetes vagyok egyedül várom a bébimet mert apuka igy döntött érzelmileg most vagyok azon a szinten hogy nem birom csak ha jól kibőgöm magam. Mit tegyek, hogy ne ártsak a babának?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mióta vagy egyedül?

Nézd a dolgok jó oldalát! Állj mindenhez pozitivan! Boldog leszel,ez most nehéz,de minden rendbe jön!

Én is egyedül vagyok! Én is sokat sírok mostanában,pedig eddig tök jól birtam!

De én biztos vagyok benne,h rendbe jön a mi életünk is! És most a baba a legfontosabb! Tudom,h nehéz,de próbálj megnyugodni! És gondolj a jóra!

2009. máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, ami történt!

Sírd ki magad, a bent rekedő feszültséggel sokkal többet ártassz, mint egy kiadós sírással.

Remélem hamar össze tudod szedni magad és örömöd leled majd a további babavárásban!

A legjobbakat kívánom Neked!

2009. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha sírnod kell akkor sírjál!Avval többet ártasz ha vissza tartod, mert olyankor stresszes állapotban van a tested és az nem tesz jót a bébinek.Ha a sírás megkönnyebbít akkor csak sírj.Sajnálom hogy így alakult, és az apuka nem fogta fel milyen csoda történhetne veled.Remélem nem sokára jobban leszel és naposabban fogod látni a dolgokat.PRóbálj a babáddal komunikálni, lassan elkezdhetsz babaholmik után nézni.Próbáld le kötni magadat.

Sok sikert, és jobbulást kívánok.És jó egészséget mindekettőtöknek.Remélem azért ti kettecskén boldogok lesztek.

2009. máj. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj csak a szép dolgokra gondolni, tereld el a figyelmed a rossz negatív gondolatoktól, egyél sok sok finomságot( természetesen csak amennyi jól esik)hallgass megnyugtató zenéket a babáddal, menj el sétálni a bnőiddel a természetbe, a friss levegőre és menj vásárolni, hidd el a sok szép babaruha mad eltereli a figyelmed hiszen azok nagyon édik...
2009. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Legyel minel tobbet valakivel egyutt, szuleiddel, baratnoiddel, barataiddal! Ne legyel egyedul, ne szomorkodjal egyedul.

Ha sirnod kell sirjal, hidd el en is sirtam rengeteget egyedul vartam en is a kincsemet.

Hallgass minel tobb zenet, a zene mindig szoljon nalad.

Nezzel utana, hogy egyedulallokent milyen juttatasokra leszel majd jogosult!

Beszelgess kismamakkal akik ugyanugy egyedul vannak.

Itt a neten is tudsz ismerkedni.

Rengeteg kismami marad igy ((((

2009. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az első válaszolónak:10héttől vagyunk egyedül eddig én is birtam de most nehezednek rám a dolgok félek hogy nem fogok tudni mindent megvenni a babának ugyanis apuka minden téren elzárkózik.
2009. máj. 19. 21:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Probalj hasznaltan beszerezni ami a legfontosabb. Csak azt vedd meg, semmi mast. Ha ismerosok, rokonok megkerdezik majd mit szeretnel, akkor mondjal mindig valami hasznosat amira a babadnak szuksege lesz.

A vateran, hasznalt boltokban jarjal utana a dolgoknak.

Es ne felejtsel el mar most utana jarni annak, hogy az apa azonnal fizesse majd a gyerektartast!!! Mar most menjel el a birosagra, es kerdezd meg hogy mit es hogyan kell majd tenned, megigenyelned azt a birosagon.

Az onkormanyzatnal is erdeklodjel majd, hogy milyen penzeket kapsz majd.

Es mindenkepp szoptasd a babadat minel tovabb, hiszen akkor a tapszer arat is megsporolod majd. A tapszer is nagyon draga mulatsag!

2009. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismeros a helyzeted. Szerintem a siras nem art annyit a babanak, mint a stressz. En majdnem minden este sirtam terhessegem alatt, de hala egnek egeszseges lett a kicsikem. En hasznaltan vettem meg a legtobb dolgot, csak abbol vettem ujat, amibol muszaj volt. En is sokat aggodtam, feltem, kuzdottem, de meg van mindene, es amikor mosolyog ram...
2009. máj. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az első vagyok!

Hát én tudom mit érzel! Hasonló a helyzet nálam is!Eddig én is tök jól birtam,pár hete sirdogálok!

De szerintem rendbe jön minden!

Csak legyünk pozitivak!

És tudod már,h kisfiad vagy kislányod lesz?

2009. máj. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!