Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kórházba mit vigyek? Magamnak...

Kórházba mit vigyek? Magamnak és a babának? Mit fölösleges vinni? Ti mit vittetek?

Figyelt kérdés

Augusztus 20.ára vagyok kiirva

Betét mennyit vigyek és milyet?


2019. aug. 3. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Tena pants szerintem a legjobb, papucs fürdeni és napközbenre, hálóing vagy valami kényelmes ruha a bent töltött napokra, törülközők, ràgcsálnivaló, víz, tisztálkodási szerek, törlőkendő, krém mellbimbóra (nekem a lansinoh bevált).


Babának: pelus, textil pelenka, takaró, popsitörlő, popsikrém, ruha nem tudom, hogy nàlatok kell-e.

2019. aug. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nedves wc papír, kicsi törölköző, eldobható bugyi. (Evőeszköz, pohár, tányér)
2019. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Minek az eldobhato bugyi?
2019. aug. 3. 21:00
 4/9 anonim ***** válasza:

Kórház függő, hogy hova mi kell, mert van ahova még a gyereknek is te viszel pelenkát van ahova meg még a saját hálóingedet se viheted.

Ami biztos, hogy én június végén szültem kánikulában és nekünk a ventillátor megváltás volt. De van ahova az se kell :D

2019. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Interneten lehet találni egy csomó listát. A kórházba is megkérdezheted. Vagy ha van olyan ismerősöd aki ott szült őt is. Nekem mondjuk a védőnő is adott.

Amúgy jó laza vagy. Én 30ra vagyok kiírva és 3 hete kész a csomagom

2019. aug. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jah az eldobható bugyi azért kell mert vérzel majd mint az állat és ne a jó bugyi legyen olyan
2019. aug. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A mi kórháunkban az nst-n a fakra ki van rakva a baba-mama lista. Mivel minden kórházban más a szokás. Nálunk: babaruhát, pelenkát, popsikrémet, hintőport ad a kórház.

Ami kell: anyának: bugyi (az eldobhatósat én nem pátolom, a rendesnek se lett baja, simán kimostam, de én pl alig véreztem) tena betét, abból 15 db azert jó ha van. A szokásos hálóing, papucs, köntös, türcsi, tisztálkodószer...meg amire igenyed van. A babának nálunk csak popsitörlő kell, meg textilpelus. Semmi egyeb. Kap kis takarót, mindent.

Ami nekem bevált: tejtermelest serkentő tea, homeobogyó.(utóbbi nem tudom hasznát e, vagy csak megnyugodtam, hogy ettől tuti lesz tejem)

2019. aug. 4. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem pl. nem jött be ez a szülés utáni betét, hozattam be a férjemmel inkább sima always-t, annak legalább van szárnya, eldobhatós bugyi helyett vettem pár olcsó bugyit a kínaiban, nem lett bajuk amúgy, 1 csomag sima egászségügyi betét elegendő volt.
2019. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vigyél fecskendőt, ha esetleg pótlast kell adni ( ne abból indulj ki, h biztos nem, én is abból indultam ki és a fiam folyamatosan fogyott, hiaba volt jól cicin), egy nyeklő babábat pohárból megetetni kínszenvedés.


Ahol én szültem, sajat ruha se kell, nem vittem két éve és most se fogok, felesleges, apa hozza be a hazavivős body-rugi-overál- sapi szettet.


Betétnél vigyél inkább tena pelust, sokkal jobb, nem csúszik- mászik el, míg lekínzod magad az ágyról, hogy felvedd a gyerekedet.

2019. aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!