Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata mosipelust terén? Milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 13. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár én nem használok, a múltor láttam hogy Norcsa Borcsának a YouTube - on van erről egy videója. Szerintem érdemes megnézed.
2019. aug. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
A bolyhoska oldalán tudsz tájékozódni. Van egy táblázat típusok szerint, anyagok szerint stb. Érdemes elsőre 1-2dbot beszerezni, hogy a baba testalkatához a választott pelus passzol e. A legolcsóbb megoldás a tetra. De ahoz is kell külsőt venned. Ott még tudsz olvasgatni a fertőtlenítésről, tisztításról. Mi is most kezdtük el ott szoktam olvasgatni. Bár egy Facebook csoportban is benne vagyok, de ott nekem rendezetlenebb és több infó van fent mint a bolyhoskán.
2019. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én azt használtam, Pop-in márkát. Ez egyméretes, kb. 5 kilós kortól szobatisztaságig jó volt. Vettem hozzá Little Lamb szárazontartó betétet, meg pár tetrapelenkát feldaraboltam az extra nedvszívás végett.

Hogy milyet érdemes választani, az sok mindentől függ. Baba alkata, ár- vagy maceraérzékeny vagy inkább, stb. Van, aki többfélét vesz, mindenből 2-3 db-ot és variálja, én inkább egy "mindentudó" készletet vettem.

2019. aug. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

3-as, vagy aki tud válaszolni, azt szeretném kérdezni, hogy a pelenkabelsőből egy darab kell, és abban csak a betéteket kell cserélni, vagy belsőből is kell kettő három, mert azt is kell mosni?

Ti hány darab betétet vásároltatok? Ha naponta mosok akkor elég 7-8 darab?

Rendes pelusból napi 4-5 fogy.

2020. aug. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!