Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen tapasztalata...

Pludocska87 kérdése:

Kinek milyen tapasztalata volt hasfájással? Érdemes egyáltalán bármit is adni neki, vagy inkább várni, hogy korral elmulik neki?

Figyelt kérdés
7 hetes kislányom nagyon keservesen sír kakilás közben, teljesen ellilul. Sokszor csak sír, de nem jön neki semmi, pedig huzogatja a lábát, gondolom a hasa fáj. Már próbáltam infacolt, Gripe watert, espumisant, de már feladtam ezeket is, mert napokig használtuk őket és nem segítettek.

#hasfájás #7 hetes #sírás kakilás közben
2018. szept. 7. 11:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Nekem infacol valt be. Valahol olvastam h hetek is kellhetnek mire hat. Nezd.. Rosszabb nem lesz, használd kicsit tovabb mint napokig.
2018. szept. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Se a patikai cseppek se az idő nem segitettek. Tejallergiás mindkettő. Székrekedésnél a szélcső gyors segítség, puffadásra is sokak szerint, az enyémek akkor se pukiztak eleget.
2018. szept. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Igen, érdemes, de kísérletezni kell, és nem szabad napok után feladni. Colief, édesköménytea esetleg. Nekünk ezek segítettek. Ha nem megy neki a kakilás, szélcsövet is meg lehet próbálni.
2018. szept. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Leginkább a torna segít, sokat masszírozom a pocak jár, így pukizik. Az a furcsa hogy valamikor teljesen csendben és önfeledten ürít...
2018. szept. 7. 11:24
 5/13 anonim ***** válasza:

1vagyok.mi is szelcsoveztunk

Az azert nem volt a legjobb mert egy ido utan kakilni kezdett ha hasznaltam es utana magatol nem is probalta meg egesz 5 es fel honapis korig. :( akkor is vegul a szilva oldotta meg ezt, mert elkezdtuk a ht

2018. szept. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Én is espumizant használtam nekünk bevált, amikor láttam, hogy tekergeti magát és húzkodja a lábát, akkor finoman masszírozgattam a pocakját vagy az alkaromra fektettem hassal...vagy rásegítettem úgy hogy én is 'tornáztattam' a lábát valahogy így ahogy a 3.pontban írja

[link]


De találtam ilyet is, hogy mikre tudsz odafigyelni, hogy könnyebben túl legyetek ezen az időszakon..

[link]

2018. szept. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Espumisant kapott a babánk.Csodát nem tett ,de valamennyit segített.Kb 4 hónapos korára múlt el nála a hasfájás.Volt 2 jó hónapunk és a hozzátáplálás elején voltak még gondok aztán most már úgy néz ki kinőtte.
2018. szept. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. szept. 7. 11:57
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

Mi mindent kiprobaltunk:espumisan,infacol,biogaia stb

De csak a a colief calt be.Draga es kicsi is de megeri.

2018. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
Espumisan+Biogaia együtt lett nálunk a befutó. 12 hetesen egyik napról a másikra elmúlt, szépen lassan hoztuk le a szerről a gyerkőcöt, 3 hét alatt. Azóta csak egyszer fájt a hasa, amikor paradicsomot kapott. 9 hónapos. 😊
2018. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!