Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik strandot ajánlanátok...

Brie87 kérdése:

Melyik strandot ajánlanátok ami bababarát és együtt lehetek a kicsivel a medencében?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert a 15 hónapos pancsolni szerető babámmal ma voltunk az újjonnan megnyílt pesterzsébeti fűrdőben ami nagyon szép csakhogy mindkét gyerek medence igen hideg vizű volt, bár azt írták ki hogy 30-32 fokos a medence de cidrizett benne a kislány és ránk szoltak hogy a medence szélén üldögélhetek csak mert felnőttek nem használhatják ugyanakkor a babát nem vihetem be úszópelussal a 34 fokos termál medencébe még akkor sem ha szétfagyott a gyerek a kismedencében. Én nem tudtam így kicsot sem a medencében/vízben lenni a gyerek meg inkább kint szaladgált a medence mellett mert túl hideg volt neki a víz. Én megértem és tiszteletben tartom a higiéniai előirásokat de ha elkérnek egy csomó pénzt a belépőért és beengedik a kisgyereket is akkor miért nem lehet megoldani hogy mind a szülő mind a gyerek jól tudja érezni magát? Volt valakinek hasonló esetleg valamelyik stranddal jobb tapasztalata?
2019. aug. 13. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár nem strand, mi a lupa tón és a balatonon voltunk, ott nincsenek ilyen akadályok.
2019. aug. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Természetes vizek jobbak a babának mint az agyonvegyszerezett medencék, és ott senki nem fog rátok szólni. Sekély partoknál hamar melegszik a víz, jóidőben sem fázik a gyerek.
2019. aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
De 15 hónapost miért "babázol"?
2019. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Palatinuson nem volt gond,1 evessel voltam.

Utolso:15 hosan meg boven baba. Vagy attol h masnak nevezed meg pelusba pisil,alig tud jarni es nem beszel...szoval baba. Uszas szempontjabol meg plane.

2019. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En pl sosem viszem olyan medencebe ahol a mama baba egyutt furdik.

Akkor inkabb balaton vagy lupa

2019. aug. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!