Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés
Brie87 nevű felhasználó kérdése:

Melyik strandot ajánlanátok ami bababarát és együtt lehetek a kicsivel a medencében?

Azért kérdezem mert a 15 hónapos pancsolni szerető babámmal ma voltunk az újjonnan megnyílt pesterzsébeti fűrdőben ami nagyon szép csakhogy mindkét gyerek medence igen hideg vizű volt, bár azt írták ki hogy 30-32 fokos a medence de cidrizett benne a kislány és ránk szoltak hogy a medence szélén üldögélhetek csak mert felnőttek nem használhatják ugyanakkor a babát nem vihetem be úszópelussal a 34 fokos termál medencébe még akkor sem ha szétfagyott a gyerek a kismedencében. Én nem tudtam így kicsot sem a medencében/vízben lenni a gyerek meg inkább kint szaladgált a medence mellett mert túl hideg volt neki a víz. Én megértem és tiszteletben tartom a higiéniai előirásokat de ha elkérnek egy csomó pénzt a belépőért és beengedik a kisgyereket is akkor miért nem lehet megoldani hogy mind a szülő mind a gyerek jól tudja érezni magát? Volt valakinek hasonló esetleg valamelyik stranddal jobb tapasztalata?

aug. 13. 14:52  Privát üzenet  

A válaszok
Bár nem strand, mi a lupa tón és a balatonon voltunk, ott nincsenek ilyen akadályok.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont aug. 13. 16:01 Privát üzenet
Természetes vizek jobbak a babának mint az agyonvegyszerezett medencék, és ott senki nem fog rátok szólni. Sekély partoknál hamar melegszik a víz, jóidőben sem fázik a gyerek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont aug. 13. 16:18 Privát üzenet
De 15 hónapost miért "babázol"?

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont aug. 13. 16:19 Privát üzenet

Palatinuson nem volt gond,1 evessel voltam.

Utolso:15 hosan meg boven baba. Vagy attol h masnak nevezed meg pelusba pisil,alig tud jarni es nem beszel...szoval baba. Uszas szempontjabol meg plane.

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont aug. 13. 16:29 Privát üzenet

En pl sosem viszem olyan medencebe ahol a mama baba egyutt furdik.

Akkor inkabb balaton vagy lupa

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont aug. 13. 17:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van az hogyha a barátnőmre ránézek ő meg rám akkor röhögünk és valamikor tök hülyeségeken pl. ajtó el tudjuk magunkat nevetni ha együtt vagyunk ez normális?
A KD csapatból Dave és Vivi együtt vannak?
Egyik tanárnőm szeret velem iskolán kívül is együtt lógni velem és én is szeretem őt. Én viszont még meg is dugnám, és nem tudom hogy közelítsek felé? Gimnazista vagyok a tanárnő...
Segitenetek? Babukäm 7 hos es eddig együtt aludtunk minden ejjel. Iszonyatos kemeny sräc! Hörögve üvölt ha nem erzi jol magat. Szeretnem kisägyba szoktatni! Tudnätok tippeket...
1 év körüli gyermeketekkel hova mentek nyaralni? Linkelnétek pár bababarát helyet tapasztalattal együtt?
Üdülési csekket elfogadó bababarát (2hós kisbaba) szállást keresek nyárra, pár napra, elsősorban Ny-Mo-on, de országon belül más is érdekel. Tapasztalatokat várok, h hol tudnánk...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!