Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok mi van a földön?...

Nálatok mi van a földön? (kúszó-mászó babák kérdés? )

Figyelt kérdés
Eddig panelban laktunk, ahol télen is 40 fok volt, így a kislányom simán elvolt a padlón. De elköltöztünk kertes házba, és itt azért elég hideg a parketta télen, valami csak kellene rá, a szőnyegen kívül is. Nemsokára mászni fog a második kislányunk és félek, hogy hideg lesz neki télen. Nálatok hogy van? A habtapi jó lehet?
2019. aug. 16. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekszobákban padlószőnyeg, a nappaliban, a fürdőben és a konyhában kő. Sosem volt beteg egyik sem, pedig a nap 80%-át a nappaliban töltjük. 😊
2019. aug. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Pont télen kezdett kúszni a fiam. A nappali konyha egyben, es járólap van. A nappali részen vastagabb szőnyeg van, es vettem ra olyan jatszoszonyeget, ami 180x150centis. Azota mar vettem meg egy olyat, mert kevésnek bizonyult. Azt a szőnyeg melle tettük. Amugy ha kúszni tettük le, nyilvan nem a szőnyegeken akart, hanem ment mindenfele, ahol persze nincs. En akkor adtam ra polar kismellenyt, es egy harisnyát a rúgi ala. Igy nem fázott meg.
2019. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Laminált lap, konyhaban járólap. A nagy soha nem fázott meg emiatt. Amúgy max ráadtam +1 réteget.
2019. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Télen kezdett átforogni le a habtapitól.

Baromi hideg a padló nálunk.


Vastag frotír harisnya, vastag nadrág volt rajta.


Nem colt egysuer sem beteg.


A mászás már egyáltalán nem vészes..

A hasalós időszakot, amikor már nem maradt tapin nem szerettem., de kb 1,5 hó volt csak

2019. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Mi ugyan társasházban lakunk, de földszinten. A szobákban a parketta alatt van szigetelés, de én olyan játszószőnyeget vettem, aminek az alja szintén szigetelt, jó meleg. Még egyelőre csak itt kúszik a kislányom, az előszobában, konyhában, fürdőbe járólap van, ami viszont hideg. Ott még nem tudom hogy oldjuk meg.
2019. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
A szobajaban habtapi van a foldon, a nappaliban laminalt parketta, arra tettem egy hatalmas jatszoszonyeget, persze attol meg lemegy rola. A konyhaban es az eloszobaban ahol szokott meg kuszni linoleum van. En raadok egy hosszunadragot,ujjatlan bodyt es egy hosszu ujjast. Alapvetoen huvos van a lakasban, legalabb 10 fokkal hidegebb mint kint.
2019. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!