Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 honapos babam alvasa teljese...

8 honapos babam alvasa teljesen megborult. Ha volt ilyen nalatok, mennyi ideig tartott?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy elofordul es normalis jelenseg ebben a korban. A fiam jelenleg nem fogzik, de a szeparacios szorongas tombol es par hete felall, kuszik mar regebben, de most mar gyorsabban halad, mint korabban es pakol, felfedez ezerrel.

Most all at a napkozbeni 2 alvasra az eddigi haromrol, ezek is zaklatottabbak, nehezebben alszik el, meg-megebred.

De az ejszakai alvas most a legrosszabb. Eddig is ebredt ejjel enni, de most nem alszik vissza, 2-3 orat is ebren van es ugy porog, mintha reggel lenne.

Hajnali 4-5 van, mire ujra elalszik, de 7 korul mar ebred es eleve faradtan, nyugosen kezdi a napot.


A ti gyerekeiteknel volt ilyen? Meddig tartott? Hogy segithetnek neki?

Harmadik gyerek, de a ket nagynal ilyen nem volt (az egyik gyerek mindent ataludt, mint a mormota, a masik pedig rossz alvo volt folyamatosan, nem voltak jobb es rosszabb idoszakok).


2019. júl. 10. 07:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, nálunk ez anno úgy volt, hogy 4,5 hónaposan elkezdett fogzani, addig majdnem átaludta az éjszakát, de onnantól fél-másfél óránként kezdett ébredni. Ezt 8 hónapos koráig bírtam, amikor is ugyanezt az éjjeli viháncolást kezdte, amikor 3-kor felébredt, és 1-2 órán át jókedvűen játszott, majd 7-kor kivert minket az ágyból. Egy hét után magam mellé vettem az ágyba, és hihetetlenül sokat javult a helyzet. Nem tudom, hogy ez nálatok megoldható-e, vagy hajlandó(ak) vagy(tok)-e rá, de lehet, hogy egy próbát megér... Sokkal hamarabb visszaaludt ő is, és nekem sem kellett kimásznom az ágyból :) Nem mondom, hogy onnantól átaludta az éjszakákat (mert nagyon nem), de az éjjeli virgonckodások elmaradtak, hála a jó égnek.
2019. aug. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!