Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nalatok hogy van, aki ilyen...

Nalatok hogy van, aki ilyen helyzetben van?

Figyelt kérdés

Lanyom apukajanak elallo fule van, egyenlore a kislanyomnak szep fulei vannak, olyanok, mint nekem. Mennyi az eselye, hogy igy marad? Vagy ha olyan lenne, mint az apjanak akkor mar szuletesetol olyan lett volna?

Nalatok hogy alakult, ahol egyikotoknek ilyen volt? Azert kerdem, mert most mindene olyan "pont jo", de nekem lapat fogam van, ez a ketto kombo csufolodasra adhat okot a tobbi gyereknek majd.. nem orulnek, ha ezt atelne.


2019. ápr. 15. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem emiatt egyáltalán nem kell aggódnod, én úgy vettem észre ha baba korban nem áll el a fül, akkor az felnőtt korban sem fog, a fogakról meg annyit hogy amúgy korrigálható a lapátfog fogszabályzóval, ahogy az elálló fül is orvosolható.


Nekem is olyan fogam volt, soha nem csúfoltak, fogszabályozóval se, utána pedig gyönyörűek lettek.


A nővéremnek meg elállt a füle, nem nagyon, nem is csúfolták sose, de őt zavarta, megműtötték neki, nem is volt drága.


Na mindegy, szóval nem kell aggódni emiatt, arra ügyelj inkább hogy ez az aggódásod ne ragadjon rá a gyerekre mert egy életre rombolni fogod az önbizalmát.

2019. ápr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Öcsémnek elállt a füle, nem csufolták. Páromat szintén nem. Fiamat soha, pedig neki is eláll a füle.

Azt mondom, ha szuletés utan nem all el, akkor kesobb se fog. A nagy 2 hetes korara olyan elallo fulekkel rendelkezett, mint az apja. A kicsinek nem all el a fule, o tolem orokolte. 3 hos.

2019. ápr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom. Igyekszem igen, mindenkeppen tamogatom, es erot adok neki, hogy jol erezze magat a boreben!
2019. ápr. 15. 16:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek nagyon elállt (gyerekkorában megműtötték) a füle, 2 gyereke van,egyiknek sem áll el.

Másik ismerősöméknél egyik szülőnek sem áll el a füle de fiúknak igen. Sosem csúfolták emiatt.

2019. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!