Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babámnak tegnap...

4 hónapos babámnak tegnap 4-szer, ma már 2-szer volt kakija. A védőnő szerint a foga miatt van mert nyáladzik erősen és a keze a szájába mindig. Lehet ettől?

Figyelt kérdés

Azt mondta ha nincs más tünet akkor biztos az de figyeljem.

Tápszeres és nem is volt folyós a kakija csak talán ma már azért hígabb.Tápszeres hasmenéses kaki hogy néz ki?Bocsi hogy ilyet kérdezek.


2010. júl. 13. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg lehet hogy a foga jön.A tápszeres hasmenés azt nemtudom milyen.De ha a fogzási hasmenés az teljesen hig sárgás csipős szagú,és nem ritka hogy nyakig ér:)

És a popót is kicsipi:(

2010. júl. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat az off-ért de meg kell kérdeznem mert nem tudom és nekem is 4 hónapos a babám és van. Van, hogy ő is 3 x kakil 1 nap. Mi köze a fogzásnak ahhoz hányszor kakil? Ez tényleg összefügg?
2010. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 4 hónapos a babám, még nem jön a foga, így csak tippelek, hogy úgy lehet köze a hasmenéshez, hogy ez egy gyenge gyulladásos állapot a szervezetében és erre talán így reagál.
2010. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ugy tudom hogy a sok a nyál miatt amit lenyel.Az savas és hígitja a székletet.Nem akarok butaságot irni csak én így gondolom és talán hallottam is.
2010. júl. 13. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!