Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy másfél kétéves gyereknek...

Egy másfél kétéves gyereknek milyen játékai vannak? vagy egyáltalán mikre van szüksége? Kisfiamnak csomo játéka van ami szerintem kacat! Felesleges ennyi mindent tartani?

Figyelt kérdés
Neketek milyen játékok vannak otthon?Kinti benti egyaránt?
2010. júl. 13. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:

14 hónapos a kislányom. Nincsen sok játéka.

Kinn: bébitaxi, homokozó

Benn: könyvek, formabedobó, tanulókutya, kisautó, dömper, baba, golyóvezető, kis játéktelefon, néhány építő, egymásba tehető poharak, kockák, kirakó.

Nagyjából ennyi. A bébijátékokat, csörgőket már eltettem egy dobozba, nem játszik velük.

Szívesen játszik a HIPP teák fedelével és a dobozával is, sokat összegyűjtöttem neki.

2010. júl. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel.Nekem 16 hónapos lesz a lányom hónap végén.Neki is sok kacatja van.A főbb úgymond rendes játékai a következők:kint:kacsás tricikli,motor kisautó(mindkettő lábbal hajtós)homokozófelszerelés labdák bent:tanuló kutya,kacsa 2 db farmos zenélő gyűrűpiramis egymásba rakhatós bödönök formaberakó minden oldala más torony szivacspuzzle 2 db állatos fa és műanyag puzzle Noé bárkája állatokkal zenélő bohóc 2 db mesekocka mágneses rajztábla gumijátékok babák babakocsi zenélő gitár telefon fürdős játékok a többi kacat. soknak tűnik de én elteszem mindig egy részét és időnként váltogatom.vannak kedvencek a kacatok és főbb játékok között is néha selejtezek ha látom hogy valamivel már egyáltalán nem játszik.néha kap valami újdonságot.főleg teszveszen vásárolok neki vagy ajándékba kap kb fele fele arányban vannak új és használt játékai.
2010. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja utolsó vagyok könyveket(kemény fedelű)kifelejtettem van neki kb 10-05 db főleg állatos mert azok a kedvencek
2010. júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja és hangszerszett azt is imádja
2010. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is rengeteg játékunk van, hétvégén a felét kiselejteztem.


Amiket nagyon szeret: fa forma berakó (amikor egy fa táblába lehet belerakosgatni a figurákat - gyümölcsök, járművek, babák, stb.) - ez a nagy kedvvenc


Puzzle, néhány darabos, és még csak négyzetekre van vágva


szerepjátékok - baba fürdetése, altatása, orvosi vizsgálás

zenélős játékok, minizongora


szerelős játékok (csavar-csavarhúzó, kisautó)


lego duplo


21 hós kislányom van, ő ezeket szereti (+ imád segíteni a házimunkában :) - takarítás, porszívózás, felmosás :)

2010. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ja, a könyveket kihagytam, azokat is nagyon szereti


utolsó v.

2010. júl. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!