Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kókuszpólyát kimossátok?...

A kókuszpólyát kimossátok? Hogyan?

Figyelt kérdés

Nézegettem, hogyan tudnám kimosni, de a betét annyira benne van, hogy ha kiveszem félek, hogy nem tudom visszarakni. Hogyan tisztítsam ki?

Köszönöm a segítséget!

37 h km


2010. júl. 13. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk is kókuszpólyánk van,igaz már csak kiteritve használom.Ha kiveszed a betétet,vissza tudod rakni,nyugodtan vedd ki és mosd ki.Ha ajánlhatom a kórházba is vidd majd be,nagyon jó szolgálatot tesz majd:-))Az én kislányom mindig abban volt,könnyebb volt megfogni ,és altatni is.
2010. júl. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, hogy írtál! Szóval azt mondod könnyű visszarakni? Mert kivenni elég nehéz. :))) Mindegy, egy próbát megér. Ha más nem, megmarad takarónak. :)))

Köszönöm még egyszer, hogy írtál!

2010. júl. 13. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg,hidd el nem olyan nehéz visszatenni.Én többször is kimostam már,most 9 hetes a kislányom,és mindig azon alszik.Nagyon jó a kókuszpólya,mi nagyon szerettük,remélem Neked is beválik!
2010. júl. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi, akkor ma nekifeszülök. :)))
2010. júl. 16. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!