Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babáitok ruháit (bodi, rugdaló...

Babáitok ruháit (bodi, rugdalózó) minden felvétel után kimossátok v. csak ha koszos lesz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 08:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én igen mert azért az egész napi mocorgásban ő is megizzad.
2010. márc. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig kimosom.Ő is izzad,még ha picike is :).
2010. márc. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
kimosom persze. 1 ruha max! 1 nap
2010. márc. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én minden este fürcsi után tiszta bodyt adok rá, a rugit néha visszaadom rá mégegyszer ,ha nem büfizi le. De utána az is mosógépbe kerül. 4hós
2010. márc. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Sose adok rá olyan bodyt,rugit,ami már volt rajta. Pulcsit is csak akkor,ha mondjuk csak lementünk benne 1 órára,overál alatt volt,igy nem koszos.
2010. márc. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Eleinte, amikor csak bodyt és rugit adtam rá, akkor egy ruci egy nap volt. Mostanában már csak éjszaka van bodyban és rugiban, napközben "rendes" ruciban van (kantáros gatyik, melegítő nacik pulcsival, stb.). Egy body és rugi 2-3 éjszakát van rajta, attól függően, hogy mennyire izzadt meg. (Egyébként imádom a kis savanyú szagú lábikóját. Hogy mennyire büdi lábuk tud lenni...) :D B.
2010. márc. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindig kimosom.
2010. márc. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen, ugyan úgy, ahogy a mienket. Sőtt, egy nap többször át kell öltöztetnem..:)
2010. márc. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát ez kortól függött nálunk. Míg nem kúszott-mászott, ha nem büfizte le vagy kakilta össze a rugdalózót simán ráadtam kétszer, ritkábban háromszor. Na meg lehet botránkozni! Amíg csak feküdt benne, miért ne, bele sem tudott izzadni (persze nem a nyári kánikulára gondolok).

Mióta kúszik, naponta kap új rugdalózót.

Body-t mindig is naponta váltottam.

2010. márc. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kedves 9:15-ös! Egyáltalán nem vagy megbotránkoztató!

Hogy őszinte legyek én is a bodyt cseréltem csak naponta eddig. A rugit 2x-is ráadtam ha nem böfizte le, nem lett kakis, szóval tiszta maradt. Most kezdett mászni. Így most már tényleg koszosodik.

2010. márc. 11. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!