Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire mossátok át az uj...

Mennyire mossátok át az uj babaruhákat, ha rendes bababoltba veszitek? Csak átöblititek vagy rendesen kimossátok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Én egyből a szennyesbe dobom, mikor megveszem. Rendesen kimosom a többi ruhával együtt.
2010. jún. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rendes mosás. Még azt is, amit ismerősöktől kapok és tudom, tiszta.
2010. jún. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is kimosom rendesen.
2010. jún. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!
2010. jún. 11. 14:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Szintén rendes mosás. Egy varrónő hívta fel rá a figyelmemet, aki varrodában dolgozott. Össze-vissza dobálják a ruhákat, koszosak, még ha nem is látszik rajtuk, pl. egy csomóan összefogdossák, mire eljut a vevőhöz.
2010. jún. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bizony alapos mosás!Én is dolgoztam varrodában ahol az osztrák főnök asszony kutyája a leszabott babaruhákon feküdt rendszeresen!
2010. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom az előttem szólókhoz,rendesen kimosom általában 40 fokon bármit és bárhol veszek a gyerekeimnek.A fiam 3 éves lesz,a kislányom 15 hónapos,tehát már nem olyan picik,de én igy higiénikusabbnak tartom,új ruhákat is mosni,aztán vasalni szoktam.Még a zoknikat is kimosom nekik az első felvétel előtt,ha újat veszek elő.
2010. jún. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Teljes mosás!

A fentiek mellett nekem még eszembe jutnak a festékanyagok stb. is, amit a textilhez használnak.

2010. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is mindig kimosom, bár én 60 fokon.

Egyszer volt egy ilyen a fókuszban, vagy naplóban, már nem emlékszem, hogy megvizsgálták a ruhákat. Piacit, boltit, turkálósat. És akár hiszed, akár nem, a turkálósat akár mosás nélkül is fel lehetne venni. Bár nem tudom ki bírja elviselni azt a szagot...

Szóval logikus, a turkálósat tisztítóban tisztítják, a bolti meg megy a varrodából, és nyilván akkor mossák ki, amikor beavatják az anyagot, utána még sok ember (kutya :)) összefogdossa.

2010. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Átöblítem csak.
2010. jún. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!