Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden újratöltésnél kimossáto...

Minden újratöltésnél kimossátok a cumisüveget?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
igen. pedig 23 hónapos.
2010. ápr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. ápr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor kiürült,akkor mosom ki.Újratöltésnél már nem.
2010. ápr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én van,hogy csak átlötykölöm meleg vízzel...

teát,és gyümilevet szokott inni..

8.5 hónapos a kislányom

2010. ápr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, csak azért kérdezem, mert nekem az a mániám, hogy megbüdösödik benne a víz pár óra alatt, és mindig mosogatószerrel kimosom 10 hósomnak, és hetente kifőzöm, ami a férjem szerint túlzás.
2010. ápr. 17. 10:44
 6/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

kifőzni már tényleg nem kell.

én elmosom a tápszeres üveget, aztán vízforralóban forralok vizet és azzal átöntöm. de csak a magam megnyugtatása miatt:) amiből teát, vizet iszik, azt meg csak elmosom és heti egyszer öntöm át.

2010. ápr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én lányom vizet iszik (16 hós) csőrös pohárból. Napközben újratöltögetem neki, de csak egyszer mosom el egy nap mosószerrel (mindig este).
2010. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!