Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos kisfiam nem tapsol,...

15 hónapos kisfiam nem tapsol, nem integet még, pedig nagyon értelmes, mosolygós, más dolgokat leutánoz, logikai játékok érdeklik, stb. Volt így más is?

Figyelt kérdés
Tudom, h más már 9-10 hónaposan tudja ezeket, ezért frusztrál. Hiába mutatom, mondóka, stb, nem csinálja
2019. aug. 26. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Más 16 hónapos a testrészeket is tudja. Az én fiam másban ügyes. Nem kell hasonlitgani. Nem robotok. Mondtad, hogy ügyes. Ő ilyen. Majd megtanulja. ☺️
2019. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha amúgy utánoz akkor nincs gond szerintem.

Mutogatni tud?

Mond szavakat?

2019. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, 13-14 hónaposan kezdett mutogatni, szóval azt is később, azóta azzal tök jól kommunikál. Babanyelven halandzsazik egész nap, de most múlt héten jött az első szó, labda, meg hamma a kajákra. Ami még zavar, h zenére nem táncol (statuszon kérdés volt) De védőnő is ezt mondta amúgy,h ha mást utánoz, akkor nem baj, mert a taps meg az integetes utanzas miatt kérdés. Csakhát mégis minden baba csinálja :/
2019. aug. 26. 19:17
 4/10 anonim ***** válasza:

A 2 és vagyok.

Az én kicsim 16 hós,ő tud tapsolni,integetni ritkán de tud.

Puszit nem küld,nem is ad.Nem tud egy szót se,és nem is mutogat úgyhogy én is idegeskedek.

Teszrészeket tudja?Nálunk az se.

2019. aug. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, nem hiszem el, most este végre integetett, a tükörben magának meg utána mindenkinek! Nagyon boldog vagyok!!!! Illetve mondja, h gurul,agga= labda)
2019. aug. 27. 21:05
 6/10 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, csak ki kellett írnom magamból :)) Utolsó, testrészeket még ő sem mutat, de azt 18 hónaposan kell majd csak, addig sokat fejlődnek szerintem :) mondta a védőnő, h még nem kell. De tudom, h vannak sokan, akik mar mutatják. Ez olyan, h kit mi érdekel. Ezen ne aggódj még! Mutogatni már kellene, mutogass sokat a könyvekben, meg tedd oda az ő kezét is, de biztos így csinálod
2019. aug. 27. 21:08
 7/10 anonim ***** válasza:
#2 #4 el kezdett mutogatni a babád? Kb mi most járunk itt 16 hós sehol semmi. Remélem még figyeli valaki :)
2021. máj. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7es szia, tobbiek lattam, h nem valaszoltak, a te babad elkezdett vegul mutogatni?
2023. júl. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen , rikán. Most 3 évesen már több mindent mutat :)
2023. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon orulok, hogy ezt valaszoltad, tovabbi minden jot nektek ☺️ Jjaaa es vegul mikor kezdett el mutogatni? Es tenyerrel eloszor vagy rogton mutoto ujjal? Jjaa es bocsi meg annyi, h hogy kezdte , hogy pl amerre akart menni a lakasban vagy egy targyra, amit meg akart kapni vagy csak ugy mindenfele mutogatott?
2023. júl. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!