Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a leghaszontalanabb,...

Mi volt a leghaszontalanabb, vagy legfurább ajándék amit babalátogatóba kaptatok?

Figyelt kérdés
Nem kötözködni, inkább nevetni szeretnék, vagy elrettentő példákat gyűjteni, hogy mit ne vegyenek ajándékba. Nekünk kb. az ajándékok 30%-a volt elfogadható. Vagy méretprobléma és a ruha nem cserélhető, mert mondjuk távol lakó baráttól kaptuk, vagy olyan ami kényes dolog (gyerek csak egy cumit fogad el, nem használunk bolti kencét), vagy már van belőle (a 10. csörgő), vagy a kedvencem, a férjem kapott egy halom italt, amire azt hittem hogy bébi ital van a csomagban, plusz a gyerek egy nem jó méretezésű ruhát, én meg semmit. Mindezt egy gyerekes családtól.

#ajándék #furcsa #haszontalanság #Volt #leghaszontalanabb #babalátogatóba
2019. júl. 24. 22:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
4 db-os vállfa szett.
2019. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Etetőcumi. Akkora feje van, hogy be se tudja kapni. Most már menne neki de mi a fenének semmi pépeset nem eszik totál felesleges.
2019. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Első, én nagyon örültem volna a vállfának, nekünk szerintem elviszik a gardróbmanók...


A kérdésre válaszolva: május végi születésű, éppen 56-os méretbe belenövő kislányomnak egy csomó termó, plüss, bélelt ruha, kötött sapka, vastag zokni 56-os méretben. Ki sem mostam őket, döngött a kánikula. Egy-két hosszú nadrágot ráadtam mikor jött a hidegfront, de ennyi... Továbbadtam ismerősömnek, aki novemberre várja a babáját.


Egyébként én sosem számoltam az ajándékokra. Mármint nézd inkább a szándékot, azt, hogy valaki gondolt rátok. Ide is illik a mondás, hogy "ajándék lónak ne nézd a fogát". Ami nem jó, add tovább vagy add el. Olyat mondani, egy ajándékról, hogy elfogadható, szerintem illetlenség. Ajándékot adni nem kötelező ám.

2019. júl. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Méreten aluli ruha, amit sosem tudtam ráadni.
2019. júl. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

50es merettel kezdett a kisbabam, szeptember kozepen. Kaptunk kozeli rokontol 56os meretu napozot, oktoberben mar jo is volt ra, ugye akkor baromi hasznos is az a napozo :D ( meg ha nem is tudta mondjuk h az 56os mekkora babara jo, bele volt irva az is h 0-2 kozott..) na mind1 :)

Szerencsere mi csupa hasznos holmit kaptunk ezen kivul, az izlesunket es a mereteket is eltalaltak szerencsere.

2019. júl. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Kantaros farmernadrag ujszulottnek.

Megis hova adjak ra ilyen kenyelmetlen ruhat?! Mondjuk kapucnis pulcsit is kaptunk par honapos meretben a fiamnak, meg rozsaszin, elefantos bundazsakot :)

2019. júl. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Nekem kisfiam szuletett. Egyik rokonom akinek kislanya van 3 nagy zsak full roszaszin cuccot adott nekem. Mosolyogva illedelmesen elfogadtam es megkoszontem,nem akartam megbantani mert annyira orult, aprankent oda ajandekoztam raszorulo gyerekeknek mert a noverem vedono es ismer nehez helyzetu csaladokat. Kaptunk mi is mindenkitol aki jott latogatoba 1-2 csorgot igy lett 13 db csorgoje. Cumisuvegbol szules elott vettem egy szettet amiben 5 uveg van,minden meret stb. Szinten aki jott mindenki hozott cumisuveget abbol osszejott 18 db(!!!) Ezeket szinten elajandekoztam, eladni nem lett volna szivem igy inkabb segitettem masokon. Cumija van 7 db holott a fiam egy cumiba van belebolondulva. A nagynenem 5 doboz furdeto kenocsot adott hiaba mondtam hogy nem hasznalom mert darabos. Illetve a parom kapott 2 uveg bort holott mindenki tudja hogy gyuloli az alkoholt. Mindenkinek mondtuk hogy 2 es pelus kell ra,erre mindenki 1-es meretut hozott. Volt aki abroszt adott volt aki karacsonyi diszeket (mivaaan? :D kerdeztem,nyar kozepen...oke..) . Hat ennyi roviden
2019. júl. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Olaszországba látogattunk rokonokhoz 3 hónapos gyerekkel, kapott 3 arany karkötőt, meg egy arany nyakláncot. Még jó hogy gyűrűt nem kapott mellé.
2019. júl. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk az egyik nagyi a problèmás. Terhessèg alatt vett egy halom 50-es rucit, hiába mondtuk, hogy kaptunk rengeteget, használtat de minősègi gyönyörűt, alig fog hordani amúgyis. Hozzon egy szèp hazavivőset. Nem, hozta meg hozta. Azóta is tájèkoztatjuk kb napi szinten mekkora a gyerkőc, hogy most èppen 62-eset hord, erre hoz 56-osat. Biztos előre megvette szegèny, de tudja, hogy minden mèretből van ruhánk, vehetne nagyobbat, az biztos jó lesz.

Aztán előszedett egy règi csipkès pólyát. Mondtuk udvariasan, hogy már nem nagyon használunk ilyet. Erre vett egy gyönyörű újat. Szèp, drága, de nem fèr bele a 2 hónapos gyerek, meg amúgy is lilára sírná magát.

Aztán plüssök. Most kapott egy ijesztő nyuszifejet. Komolyan a hideg ráz tőle, nem is èrtem.


Hát próbáljuk udvariasan irányítani, jót akar, de nagyon fárasztó. Mástól pelust kapunk, popsitörlőt, szuper, mindig kell. Szerencsère kb minden márkát el tudunk hordani, bár van kedvenc, de mind elfogy.

2019. júl. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Mikor pár hónapos volt, akkor egy szatyor divatjamúlt és leamortizált ruhát, meg pár darab besárgult és bekeménykedett talpú sportcipőt, ment a kukába. Később a kb 1 éves gyerekre 14 évesre való babarózsaszín szabadidőruha árcimkéstől, azt elvittük a máltaisok adománydobozába.
2019. júl. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!