Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondták már a szemetekbe,...

Mondták már a szemetekbe, hogy ronda neve van a babátoknak?

Figyelt kérdés
Egy éves mindjárt a lányom és ma séta közben egy középkorú nő megkérdezte,mi a neve.Elmondtam,erre elhúzta a száját és lefitymálóan azt mondta:Hogy lehet ilyen szép kislánynak ilyen ronda nevet adni?És ezt kétszer is.Olyan rosszul esett,komolyan mondom.Mondom szerintem szép.Erre megint elmondta.Mondom oké,szerintem ez csak az én dolgom.Annyira felhúztam magam,ennyi jött ki,ami kulturált volt.Egyébként teljesen normális ,hagyományos,magyar neve van a gyereknek.De ha nem akkor is tartsa meg a véleményét.
2010. júl. 13. 19:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%

Az fiam nevére van, aki elhúzza a száját. Aztán megkérdezem a szájhúzós nevét és azt én is lefitymálom :)


Egyébként Vince a neve.

A te lányodat hogy hívják?

2010. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
100%
Hogy hívják? Amúgy kiskoromban az én szüleimet is nagyon osztották, hogy milyen nevem van meg a tesómnak is. Aztán most meg az egyik bíráló gyerekének az a neve ami az öcsémnek...
2010. júl. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetted volna, hogy mi az ő becses neve és akkor mondhattad volna, hogy: Hogy lehet ilyen szép nevet adni, egy ilyen banyának?
2010. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
100%
Nincs gyerekem, de véleményem az van. Szerintem senkinek semmi köze hozzá, hogy milyen nevet adsz a gyerekednek. A nő nagyon bunkó volt, én sose mondanék ilyet, még akkor se, ha nem tetszene a név. Legfeljebb, ha vki külön megkérdezi a véleményemet. Viszont olyan volt már, hogy baráti körben említettem, hogy milyen nevet adnék a gyerekeimenk, ha lennének és általában nem nyerte el a tetszésüket, de nem igazán szokott érdekelni. Akkor is olyan nevet fogok adni, ami nekem tetszik. :)
2010. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Középkorú nő = neveletlen bunkó!
2010. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
86%
gondolom te is jópár nevet rondának tartasz. az más kérdés kinek van mersze ezt valaki szemébe mondani..de egyébként az a lényeg hogy nektek és a gyereknek tetszen.
2010. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
Most már kíváncsi vagyok a névre. Én a Tifanikat és Vanesszákat megdícsérem, h milyen szép nevük van és csak az ajtón kívül röhögök egy jót, ez tök muris :) Amúgy ha szép magyar név, akkor nem értem a dolgot.
2010. júl. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hívják a babád?
2010. júl. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Nyilván nem aról van szó,hogy mindenki tetszen a név.Ha tetszik tetszik,ha nem nem.De azért nem kell véleményezni,ha nem kértem.Azt sem állítom,hogy szép,mert mindenkinek más a szép.Csak tartsa tiszteletben,hogy nekem tetszik és kész.Egyébként Bori.(ne gyertek ti is azzal,hogy ronda,légyszi.Az ellenkezőjét sem várom el,csak leírtam mert kérdeztétek.)

Persze utólag én is azt gondolom,hogy meg kellett volna kérdeznem az ő nevét is, és lefikázni,de akkor nem jutott eszembe.

2010. júl. 13. 19:40
 10/27 A kérdező kommentje:
jav.:mindenkinek
2010. júl. 13. 19:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!