Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van akkor, ha 6 hónaposan...

Mi van akkor, ha 6 hónaposan megyek először terhes vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 22 hetesen voltam először terhesség megállapító vizsgálaton. Azóta nem jutottam el orvoshoz se vedonohoz. Azt tervezem, hogy a Medicoverhez megyek el beutaló nélküli vizsgálatokra. Mi történik ha a védőnot csak a vizsgálatok után keresem fel?

#védőnő #baba #terhes #terhesség vizsgálat
2019. aug. 29. 16:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Eddig mit csináltál?

Ott is meg fogják kérdezni...

2019. aug. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ja, most 25.hetes kismama vagyok!
2019. aug. 29. 16:40
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Marha fontos lehetett akkor a gyermekvállalás, ha így leszrod!
2019. aug. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Az van, hogy esetleg a kiszűrhető betegségeket későn fogják kiszűrni
2019. aug. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Azigen....azért ugye majd a pelust nem hetente fogod cserélni?
2019. aug. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Anyasági támogatás valószínűleg ugrott, jó eséllyel nem lesz meg a szükséges minimális felülvizsgálat.
2019. aug. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem, hogy nem lehet eljutni legalább az orvoshoz, dolgoztam, volt egy nagyobb gyerkőcöm, mégis muszály volt megoldani, párom felett a munkahelyemen, hozta a lánykámat úgy mentünk, 45 km a kórház. A ti érdekeltek, hogy egészséges gyerekrtek szülessen. Azonnal bejelentkeznék egy orvoshoz és amit lehet még vizsgálat megcsináltatnám+uh. Külföldön vagy?
2019. aug. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%

3 megjelenés kell anyaságihoz, koraszülésnél 1. Még meglehet.

A szűrővizsgálatokról lemaradtál meg ezután nem fognak felelős anyaként nézni rád. A szobatársam csak a vasát nem szedte, nagyon rossz volt a vérképe, a nővér emiatt úgy beszélt vele mint egy kutyával.

2019. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

A védőnő jelenteni fogja a gondotatlan terhességet, és a helyi család és gyermekjóléttől fognak keresni környezettanulmányra és hogy mi az oka, hogy már méhen belül sem törődsz megfelelően a gyerekkel.

Ez biztos meg fog történni. Hogy ez hova fajul az rajtad is múlik.


És akkor ugye az elmaradt vizsgálatok veszélyeiről meg a lecsúszott pénzről még nem beszéltem...

2019. aug. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
* gondozatlan terhességet
2019. aug. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!