Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van akkor, ha 6 hónaposan...

Mi van akkor, ha 6 hónaposan megyek először terhes vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 22 hetesen voltam először terhesség megállapító vizsgálaton. Azóta nem jutottam el orvoshoz se vedonohoz. Azt tervezem, hogy a Medicoverhez megyek el beutaló nélküli vizsgálatokra. Mi történik ha a védőnot csak a vizsgálatok után keresem fel?

#védőnő #baba #terhes #terhesség vizsgálat
2019. aug. 29. 16:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
98%
Nem jutottál el orvoshoz? Akkor hova jutottál el? Van neked ennél fontosabb? :O
2019. aug. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
70%
Nem kapod meg a 60ezres egyszeri támogatást, ennyi történik hivatalosan. A terhesgondozás nem kötelező. Saját, jól felfogott érdekből jár az ember. Neked nem fontos a gyereked egészsége, van ilyen. Nincs közünk hozzá.
2019. aug. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
79%

Egy felelőtlen, buta nő vagy.

Ha szűrhető betegsége van a babának,akkor ezt csak utólag tudod meg.


A hozzáállásod ismeretében már mindegy mi van, a gyermeked kap egy éretlen anyát,aki valószínűleg az egész életét ilyen komolyan fogja majd venni. Szerencsétlen gyermek.

2019. aug. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
20%

Jaj de megy itt az ítélkezés. Lehet a kérdezőnek nincs szüksége a 60k ra.

Azt a beteg gyerek szűrés nem óv meg senkit a beteg gyerektől, nem kell úgy csinálni. Nyilván van aki megtartaná úgy is mert pl vallásos.

2019. aug. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
85%

Szülésre el fogsz jutni?


Lemaradtál sok vizsgálatról

Cukorterhelés???

Lehet terhességicukros vagy amiről nem is tudsz.

Veszélyes rád ès a babára is


Vérvétel többi megvolt?-háziorvos is tud adni beutalót

Hepatitisz szűrés?

Rh ellenanyagtermelés

2019. aug. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
26%
A terhességi cukorterheléssel még épp időben van...
2019. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
79%

Ezeket még meg lehet csinálni, ha a megállapító vizsgálaton nem láttak nagyon gáz dolgot, akkor csak nem lehet olyan beteg.

A downról lemaradtál, mondjuk valaki akkor is megtartja.

Én 4 hetente mentem vizsgálatra, ha mostantól szorgalmasan mész, akkor az anyasági is meglesz.

A többi meg a védőnőn is múlik, nem mindenki jelenti le a hasonló eseteket, ha le is jelenti akkor kimennek, megnéznek. Azt meg mi nem tudjuk milyen körülményeket fogsz biztosítani a babának, sajnos manapság a fénnyel etetőktől se lehet elvenni könnyen a gyereket.

2019. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
96%

Hát az elég gáz. Eddig mit csináltál?

Amugy a védőnő tényleg jelentheti a gondozatlan terhességet, mert van 1 kótelező családlátogatása, ahol azt nézi, hogy megfelelőek a körülmények a lakásotokban a baba érkezésére. Ha egy minden lében kanál a védőnöd, akkor hidd el, jelenteni fogja.

Az anyaságihoz 4 pecsét kell, nem 3, de ez a legkevesebb.

Egyik orvos sem fog megdícsérni a felelőtlensegedért, és 25 hét után nagyon fogadni sem tudsz, mert 25.hét után már nem szeretnek elvállalni senkit.

Én nem hiszem, hogy ne lett volna idő egy 15 perces vizsgálatra sem, annyira elfoglalt senki nem lehet, főleg, ha a meg nem született gyerekéről van szó.

2019. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom kíváncsi lesz annak okára, hogy miért csak akkor jelentkezel. Jól lehordtak itt, de nem feltétlen csak felelőtlenseg vezethet késői terhesség megállapításhoz. Ha egyébként együttműködő és megbízható vagy, aki normális körülmények közé szül, akkor szerintem nem problémázik.
2019. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
49%

Valóban van aki nem tudja hogy terhes. Jobban jársz ha ezt mondod és nem azt, hogy nem jutottál el vizsgálatra.

Mondjuk ha rendszeres volt a havid és nem véreztél már az gyanús, ebben meg nem jó hazudni.

2019. aug. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!