Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányomnak sonkás,...

1 éves kislányomnak sonkás, sajtos szendvicset csináltam. A sonkát tegnap bontottam fel. Mit csináljak ha lehet hogy már rossz volt a sonka de már megette a kicsi? Járt már valaki hasonló cipőben? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Megkóstoltam, nem éreztem rossz ízűnek, a maradékot meg is ettem mert 1 napnál tovább nem szoktam tárolgatni. De ahogy ettem kicsit talán rossz szagú nak éreztem, de bizonytalan vagyok.
2019. aug. 31. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy volt rossz te jó ég, mit gondolsz aki 20 dkg-ot vesz az megeszi egy nap alatt azt az 50 szelet sonkát?? Nálunk van, hogy egy csomag a hétköznapokra végig elég és semmi baja nincs.
2019. aug. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De fura szagúnak éreztem. Amúgy régebben én is napokig ettem csak mióta gyerekem van jobban odafigyelek. De most ahogy ettem akkor tűnt fel ez az érdekes szag és most félek hogy vaj lesz...
2019. aug. 31. 11:08
 3/7 A kérdező kommentje:
*baj
2019. aug. 31. 11:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vedogazas csomagolás sajátossága a fura szag.
2019. aug. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden csomagolt cuccnak már frissen bontva is fura szaga van. Semmi baja nem lesz.
2019. aug. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Az a védőgáz szaga. Te jo ég... 1 nap alatt nem romlik meg.
2019. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor se lesz nagy baja a kicsinek, ha picit állott volt a hús, ne aggódj ;)
2019. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!